Czwartkowe zwycięstwa naszych młodzików i trampkarzy!

W czwartek tj. 1 września 2016 r. dwie nasze drużyny młodzieżowe występujące w ligach okręgowych OZPN Jelenia Góra pod opieką trenera Artura Nakielskiego wywalczyły komplet punktów, co nastraja optymistycznie na rozpoczęty sezon rozgrywkowych 2016/2017.

O godzinie 15.30 nasi młodzicy mieli zmierzyć się w Mirsku na Stadionie Miejskim z rówieśnikami z Włókniarza Mirsk, ale okazało się, że drużyna miejscowa nie pojawiła się na meczu. Po 15 minutach sędzia odgwizdał walkower na korzyść naszej drużyny, w protokole meczowym odnotowano wynik 3-0 dla Czarnych. Nasi młodzicy przyjechali na ten mecz w znacznej liczebnie grupie mając możliwość wystawienia dwóch drużyn do meczu. Żądni rywalizacji sportowej nasi młodzicy na boisku bocznym zagrali wewnętrzny sparing.

O godzinie 16.30 nasi trampkarze zmierzyli się w Mirsku na Stadionie Miejskim z rówieśnikami z Włókniarza Mirsk wygrywając rywalizację 7-1 (4-0 do przerwy). Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna, strzelcy bramek znajdują się pod linkiem http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/456054/wlokniarz-mirsk-vs-czarni-lwowek-slaski

Cieszy wysoka wygrana naszych trampkarzy, a gdyby nieco poprawić skuteczność naszych napastników to mecz ten zakończyłby się naszym zwycięstwem w wymiarze dwucyfrowym. Całe spotkanie rozgrywane było pod dyktando naszej drużyny. Oby tak dalej.