Seniorzy Czarnych Lwówek Śl. rozgromili Cosmos Radzimów 4:0!!!

W dniu 23 kwietnia 2016 r. o godz. 17.00 na stadionie miejskim w Lwówku Śląskim odbył się mecz piłkarski o mistrzostwo klasy okręgowej seniorów miejscowych Czarnych z Cosmosem Radzimów. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Czarnych. Bramki dla Czarnych strzelili: Marcin Kozań 33', Krzysztof Złocik 47', Ireneusz Grabkowski 66' i Patryk Szatkowski 86'. Zmiany w drużynie Czarnych - 2: Ireneusz Grabkowski w 46' za Marcina Kozań i Marek Dziuba w 65' za Rafała Raginię, w drużynie Cosmosu - 2. Żółte kartki dla Czarnych - 1: Ireneusz Grabkowski 46', dla Cosmosu - 2.

Skład Czarnych: 99 Dawid Podskarbi (bramkarz), 8 Arkadiusz Bowszys, 5 Marcin Kozań (46'), 6 Przemysław Kufel, 15 Zdzisław Mańkiewicz, 14 Rafał Raginia (65'), 4 Bartosz Sikora, 7 Łukasz Skolimowski, 11 Patryk Szatkowski, 13 Maciej Troszczyński, 9 Krzysztof Złocik Rezerwowi: 1 Kamil Mikliński, 16 Marek Dziuba (65'), 22 Ireneusz Grabkowski (46'), 17 Mateusz Suchecki (http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl)

Brawa dla drużyny seniorów Czarnych za dobrą i skuteczną grę.