Turnieje

Czarni Lwówek Śląski

SEZON 2016/2017

SEZON 2015/2016

1.   W dniu 24 kwietnia 2016 r. na boisku sportowym UKS Gryfów Śl. na ul. Lwowska odbył się kolejny turniej orlików. W turnieju tym wystąpiło 7 drużyn tj.

• UKS Gryfów Śląski (gospodarz turnieju)
  • UKS Pri-Bazalt Włókniarz Mirsk
  • UKS Ocice
  • UKS Włókniarz Pieńsk
  • Apis Jędrzychowice
  • LKS Czarni Lwówek Śl.
  • FA Lwówek Śl.

Turniej ten odbywał się w systemie każdy z każdym równolegle na 2 boiskach. Występowały 6-osobowe zespoły (5 plus bramkarz)czas trwania każdego meczu 12 minut bez przerwy.

W turnieju tym zwyciężyła drużyna FA Lwówek Śl.Drużyna LKS Czarnych Lwówek Śl. zajęła 4 miejsce. W turnieju Czarni wygrali dwa mecze (1-0 z Włókniarzem Mirsk, 6-0 z Ocicami), 2 zremisowali (2-2 z Gryfowem i 1-1 z Apisem), 2 przegrali (2-1 z FA Lwówek Śl., 2-0 z Hutnikiem Pieńsk). Zestawienie wyników meczu z tego turnieju obrazuje poniższa tabela.

5

Drużyna Orlików LKS Czarni Lwówek Śl. wystąpili w składzie: 1-Alan Zabiega (bramkarz), 10-Bernardo Vicenzo, 5-Błażej Łoza, 6-Dominik Domański, 3-Zatorski Bartosz, 11-Igor Matkowski, 14-Filip Ostrowski, 18-Bartosz Polarczyk, 16-Adrian Ranecki, 8-Adrian Karbowniczek.

2.  W dniu 8 maja 2016 r. o godz. 10.00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 Lwówku Śl. odbył się kolejny turniej Orlików klasy okręgowej OZPN Jelenia Góra. Organizatorem turnieju była FA Lwówek Śl.

W trakcie turnieju rozgrywanego w systemie każdy z każdym, każdy z uczestników turnieju rozegrał po 5 meczów, czas trwania meczu 10 minut, zmiany w systemie hokejowym.

Drużyna Orlików LKS Czarni Lwówek Śl. zajęła w turnieju 4 miejsce wygrywając jeden mecz (2-0 z UKS Gryfów Śl.), remisując dwa mecze (0-0 z Włókniarzem Mirsk, 0-0 z Apisem Jędrzychowice), przegrywając dwa mecze (3-1 z FA Lwówek Śl., 1-0 z UKS Pieńsk). Turniej zwyciężyła drużyna FA Lwówek Śl.

Drużyna Orlików LKS Czarni Lwówek Śl. wystąpiła w składzie: bramkarz – Alan Zabiega, obrońca – Vincenzo Leon Bernardo, Bartosz Zatorski, pomocnik – Dominik Domański, Ignacy Zabłocki, napastnik – Adrian Ranecki rezerwowi: bramkarz - Kacper Zieliński, napastnik - Kuba Samoraj, pomocnik – Bartosz Polarczyk, Adrian Karbowniczek, Bartosz Witkowski.

Bramki dla Czarnych zdobyli po 1 – Adrian Ranecki, Dominik Domański i Kuba Samoraj.

Trenerem Orlików LKS Czarnych Lwówek Śl. Jest Pan Tomasz Zdanowicz.

Zawody sportowe odbyły się w sportowej atmosferze. Dopisała pogoda i licznie przybyli kibice.

Kolejny turniej Orlików klasy okręgowej OZPN Jelenia Góra odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz. 10.00 w Jędrzychowicach.