MINIMALNA PORAŻKA MŁODZIKÓW LKS Z NYSĄ ZGORZELEC!

Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski przegrali z młodzikami Nysy Zgorzelec - KURIER LWÓWECKI

Młodzicy LKS Czarni Lwówek Śląski przegrali 0:1 (0:0) mecz 15 kolejki jeleniogórskiej klasy Okręgowej z młodzikami Nysy Zgorzelec. Faworytem meczu w Zgorzelcu byli gospodarze, którzy przed tym meczem z 32 punktami zajmowali 3 miejsce w tabeli klasy Okręgowej, zaś nasi piłkarze z Lwówka Śląskiego z 15 punktami byli na 9 miejsce w tej samej klasie rozgrywek.
Zwycięska bramkę dla drużyny Nysa Zgorzelec w II połowie meczu w 41 minucie strzelił Kacper Marek.
Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski po 15 meczach w klasie Okręgowej zajmują 9 miejsce z 15 punktami (4 wygrane, 3 remisy, 8 porażek) i bilansem bramkowym 23-40. Czarni do lidera tabeli Granicy Bogatynia tracą 22 punkty. Lwóweccy młodzicy mają przewagi 5 punktów nad drużynami: Chrobry Nowogrodziec (10 miejsce) i KKS Jelenia Góra (11 miejsce), 11 punktów przewagi nad drużyną Lotnik Jeżów Sudecki (12 miejsce) oraz 12 punktów przewagi nad drużyną Włókniarz Mirsk (13 miejsce – ostatnie).

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Igor Rodziński (bramkarz), Vincento Bernardo, Dominik Domański, Oliwer Gul, Filip Romanek, Igor Ruszkiewicz, Dominik Rydel i Bartosz Zatorski.
W składzie rezerwowym byli: Karolina Janiszyn, Błażej Łoza, Alan Zabiega i Kacper Zieliński.
Trenerem drużyny jest Artur Nakielski.

Drużyna Nysa Zgorzelec zagrała w składzie: Hubert Fink (bramkarz), Igor Czajkowski, Paweł Glądała, Hubert Grzeszczyszyn, Kacper Marek, Jakub Mazur, Piotr Przybysz, Konrad Tymiński i Szymon Zienkiewicz.
W składzie rezerwowym byli: Krystian Wróblewski, Igor Kosiński, Kacper Kuzdra, Kacper Mariański, Mateusz Polowy i Kamil Żbikowski.

Młodzicy – pozostałe wyniki meczów 15 kolejki w jeleniogórskiej klasie okręgowej:
Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary 4:1 (3:0)
Pogoń Wleń – Granica Bogatynia 2:5 (0:4)
Bramki dla Pogoni Wleń: Jakub Turski 42’ i Miłosz Rybiałek 52’.
Włókniarz Mirsk – Chrobry Nowogrodziec 0:4 (0:2)
KKS Jelenia Góra – LTS Leśna 0:2 (0:1)
Karkonosze Jelenia Góra – Eskadra Bolesławiec 3:3 (0:1)

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 15 kolejkach sezonu 2016/2017