Trampkarze pokonali Karkonosze!

LKS Czarni Lwówek Śl.

W dniu 5 listopada 2016 r. o godz. 12.30 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbył się mecz ligi okręgowej trampkarzy OZPN Jelenia Góra pomiędzy LKS Czarnymi Lwówek Śląski, a drużyną przyjezdną Karkonosze Jelenia Góra.

Sporą niespodziankę dla kibiców naszego klubu wywołała drużyna trampkarzy pokonując pewnie wyżej notowaną drużynę Karkonoszy 3-0  (2-0 do przerwy). Bramki dla Czarnych zdobyli:

• w 25 minucie Dominik Markowski po dobiciu piłki wypuszczonej z rąk przez bramkarza Karkonoszy,
  • w 30 minucie Dominik Markowski po strzale z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego,
  • w 42 minucie Szymon Tyczkowski po pewnym wykonaniu rzutu karnego, bramkarz Karkonoszy rzucił się w prawą stroną, a piłka wpadła do bramki tuz przy lewym słupku.

Mecz ten był przez cały czas pod kontrolą naszej drużyny, gdyby nie bardzo dobra postawa bramkarza Karkonoszy mecz mógłby zakończyć się wynikiem 6 lub 7-0. Napastnicy Karkonoszy byli szybko neutralizowani przez naszych obrońców nie powodując praktycznie żadnego zagrożenia pod naszą bramką.

Po tym meczu nasi trampkarze zajmują 9 miejsce z 11 punktami do lidera Łużyc Lubań tracąc 22 punkty.

Skład w jakim wystąpili nasi trampkarze oraz galeria zdjęć znajdują się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455267/lks-czarni-lwowek-slaski-vs-karkonosze-jelenia-gora

Pozostałe trzy nasze drużyny zremisowały swoje mecze nie doznając porażek - bilans ostatnich kolejek przedstawia się następująco: 1 zwycięstwo i trzy remisy.

Nasi seniorzy w dniu 5 listopada 2016 r. o godz. 13.00 na  boisku sportowym w Bolesławcu na ul. Spacerowej 24-26 w ramach ligi okręgowej OZPN w Jeleniej Górze zmierzyli z gospodarzami KS Stare Jaroszowice.

Mecz ten zakończył się remisem 2-2 (do przerwy 1-1). Bramki dla Czarnych zdobył Łukasz Skolimowski w 45 i 85 minucie meczu.

Po tym meczu nasi seniorzy nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 5 punktami, do lidera Stelli Lubomierz tracąc 27 punktów.

W dniu 5 listopada 2016 r. o godz. 11.00 na Stadionie MOSiR-u w Lubaniu ul. Ludowa 2 nasi juniorzy starsi zmierzyli się z gospodarzami Łużycami Lubań w ramach ligi okręgowej OZPN w Jeleniej Górze.

Mecz ten zakończył się remisem 1-1 (do przerwy 0-1 dla Czarnych). Bramkę dla Czarnych zdobył w 30 minucie Adrian Puchalski.

Po tym meczu nasi juniorzy starsi zajmują 10 miejsce z 12 punktami, do lidera BKS Bobrzan Bolesławiec tracą 13 punktów.

W dniu 5 listopada 2016 r. o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim nasi młodzicy zmierzyli się z drużyną przyjezdną Karkonosze Jelenia Góra w ramach rozgrywek ligi okręgowej OZPN w Jeleniej Górze.

Mecz ten zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Naszym młodzikom nie można było w tym meczu odmówić ambicji, woli walki i determinacji w meczu z wyżej notowanym przeciwnikiem. Nie do pokonania okazał się bramkarz Karkonoszy, który także bronił bramki trampkarzy Karkonoszy w meczu o 12.30.

Po tym meczu nasi młodzicy zajmują 10 miejsce z 12 punktami tracąc do lidera Łużyc Lubań 22 punkty.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna młodzików oraz galeria zdjęć z meczu znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455239/lks-czarni-lwowek-slaski-vs-karkonosze-jelenia-gora