Uruchomiono sklep z pamiątkami klubowymi!

Informuję, że z początkiem września 2016 r. na naszej stronie internetowej uruchomiono sklep internetowy z pamiątkami klubowymi pn. Futbolowo - lksczarnilwowek.

Sklep znajduje się w górnej zakładce na stronie głównej "Sklep internetowy LKS Czarni" lub pod podanym linkiem https://lksczarnilwowek.cupsell.pl/

CupSell (czyt. kapsel) to platforma sprzedaży odzieży z własnym nadrukiem. Koszulki męskie i damskie, bluzy, kubki, maskotki, podkładki pod myszkę, wlepki, eko torby, przypinki, kamizelki. Portal Cupsell.pl nie daje możliwości zakupu szalików klubowych i proporczyków.

Nasz sklep powoli będzie się rozwijać w miarę zainteresowania asortymentem. Zgromadzone środki ze sprzedaży zasilać będą naszą stronę internetową oraz klub.

Ciekawostką jest możliwość generowania własnych wzorów pamiątek i innych przedmiotów z wykorzystaniem aplikacji generator.

Zapraszam do odwiedzania naszej strony i naszego sklepu.