2 Futbolowy Dzień Dziecka zakończony sukcesem!

Rodzinny Festyn Piłkarski – LKS Czarni Lwówek Śl.

źródło : infolwwek24

Na wszystkie dzieci, które uczestniczyły w Rodzinnym Festynie Piłkarskim zorganizowanym przez LKS Czarni czekało mnóstwo atrakcji związanych z piłką nożną, bo ta dyscyplina była motywem przewodnim imprezy, ale nie tylko:

Imprezę otworzyła zacięta rywalizacja o najlepszego króla strzelców oraz najlepszego bramkarza w zawodach piłkarskich, za ukończenie, których zawodnicy otrzymali medale i prezenty.

Oprócz strzelania na bramkę był bieg w workach, kule na wodzie i trawie, rysunki.

IS_88DSC_0055

Do akcji włączyli się także motocykliści, którzy za darmo wozili dzieci na swoich motocyklach – od sportowych po ciężkie, chromowane choppery.

IS_88DSC_0172

IS_88DSC_0162

IS_88DSC_0159

Można było skosztować pysznej kiełbaski z grilla. Były domowe wypieki, popcorn, kawa.

IS_88DSC_0096

Punktem kulminacyjnym imprezy była zabawa polegająca na rzucaniu w przeciwnika balonami napełnionymi wodą.

IS_88DSC_0193

Organizatorzy zapewnili wszystkim dzieciom wiele uśmiechów, pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianą zabawę. Festyn odbył się 14. 06 br. na Stadionie Miejskim we Lwówku Śląskim.

źródło : infolwwek24

A w uzupełnieniu artykułu red. Roberta Trościanko z infolwowek24 dodam, że w czasie imprezy odbyły się jeszcze dwie ważne atrakcje:

- zlicytowano koszulkę z autografem Kuby Błaszczykowskiego,

- odbył się konkurs plastyczny o tematyce piłki nożnej - gdzie wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i nagrodzeni, obiecałem umieszczenie zdjęć prac plastycznych naszych milusińskich na naszej stronie i wywiązuję się ze swojej obietnicy.

Całkowity dochód z tej imprezy zostanie wydatkowany na doposażenie w niezbędny sprzęt sportowy drużyn młodzieżowych LKS Czarnych Lwówek Śl.

Podkreślam, że ta impreza nie była wyłącznie adresowana do zawodników zrzeszonych w klubie LKS Czarni Lwówek Śl. i ich rodzin, ale dla dzieci, rodzin zamieszkałych na terenie miasta i gminy Lwówek Śl. i myślę, że tak samo będzie za rok.

A na koniec chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie, przeprowadzenie imprezy oraz za pomoc w uprzątnięciu miejsca imprezy po jej zakończeniu. Słowa uznania należą się dla naszych sponsorów, przyjaciół oraz dla zaprzyjaźnionych massmediów.. Lista sponsorów zostanie umieszczona w niniejszym artykule po jej uzupełnieniu. Do zobaczenia za rok.

Marek Zatorski

administrator lksczarnilwowek.futbolowo.pl