2 i 3 miejsce Orlików LKS w turnieju w Lwówku Śl.!

W dniu 7 maja 2017 r. w godz. 10.00-13.00 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. odbył się kolejny turniej  – Junior E /Orlik/ (ur. w latach 2006-2007 i młodsi) GRUPA VI OZPN w Jeleniej Górze . Organizatorem tego turnieju był klub LKS Czarni Lwówek Śl. W turnieju tym wzięło udział 5 zespołów:

1. LKS Czarni I Lwówek Śl.
  2. LKS Czarni II Lwówek Śl.
  3. UKS Gryf Gryfów Śl.
  4. Chmielanka Chmieleń
  5. AP Gryfów Śl.

Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym, trwały po 12 minut, w drużynach wystepowało po 5 zawodników plus bramkarz. Sędziami meczów byli zawodnicy LKS Czarnych Lwówek Śl. - Dawid Podskarbi, Dawid Duś i Grzegorz Marynowicz.

Poniżej przedstawiam wyniki poszczególnych meczów i podsumowania turnieju.

1-2 LKS Czarni I Lwówek Śl. - LKS Czarni II Lwówek Śl. 3-1

Chmielanka Chmieleń

5.

AP Gryfów Śl.

Składy drużyn występujących w turnieju:

AP Gryfów Śl: - Oskar Wiktorowicz, Dawid Henig, Filip Rybski, Tymoteusz Jezierski, Miłosz Listwan, Kamil Złocik, Kacper Gajewski, Igor Chudzik - trener Krzysztof Gajewski.

Czarni I Lwówek Śl. - Dominik Huzarewicz (bramkarz), Jakub Machowski, Bartosz Polarczyk, Dominik Winiarski, Bartosz Zarzycki, Arkadiusz Janiszyn, Jakub Samoraj (kapitan), Oskar Pulikowski - trener Jakub Karasiński.

Czarni II Lwówek Śl. - Dominik Berliński, Kacper Jędras, Dorian Gąsikowski, Jakub Wojaczyński, Kamil Karpowicz (bramkarz), Ignacy Zabłocki (kapitan), Dominik Karp - trener Jakub Karasiński.

UKS Gryf Gryfów Śl. - Nikodem Korpysa, Franek Matusewicz, Michał Gajczyk, Kuba Nowosielski, Marcin Lewandowski, Gabryś August, Sebastian Arnolds, Mateusz Łukaszewski, Marcel Łukaszewski - trener Sebastian Soczyński.

Chmielanka Chmieleń - Miłosz Urbanik, Aniela Półtorak, Kordian Półtorak, Cyprian Pękala, Hubert Dziekański, Gerard Stefaniszyn, Marysia Chroł, Filip Mucha, Jacek Lachowicz, Franek Szwaj - trener Zygfryd Borkowski.

Drużyny gospodarzy zajęły odpowiednio: II miejsce - LKS Czarni I Lwówek Śl. i III miejsce - LKS Czarni II Lwówek Śl.

Turniej odbył się w atmosferze sportowej rywalizacji, pomimo chłodu i przelotnych opadów deszczu. drużyny uczestniczące w turnieju zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i medalami. Oprawę muzyczną zapewnili:  DJTomek - Tomasz Zabłocki i DJMarek - Marek Zatorski.

Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju należą się dla rodziców zawodników LKS Czarnych Lwówek Śl. oraz dla członków Zarządu Klubu - Danuty Jurgielewicz i Andrzeja Juchniewicza.

Dokumentacja foto z turnieju zostanie uzupełniona po jej otrzymaniu.

Marek Zatorski.