Grad goli z Chrobrym Nowogrodziec!

W dniu 24 września 2016 r. (w sobotę) na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. odbyły się dwa mecze naszych drużyn młodzieżowych z drużyną przyjezdną Chrobrym Nowogrodziec w ramach lig okręgowych OZPN w Jeleniej Górze. Obydwa mecze zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem naszych drużyn. Mecze te sędziował sędzia Wacław Bocheński. Drużyny te poprowadził w zastępstwie za trenera Artura Nakielskiego były trener tych z drużyn - trener Tomasz Zdanowicz.

O godzinie 11.00 zmierzyły się drużyny młodzików LKS Czarni Lwówek Śl. z Chrobrym Nowogrodziec. Mecz ten zakończył się wynikiem 3-0 dla Czarnych (do przerwy 2-0).

Bramki dla Czarnych zdobyli:

w 5 minucie  - Maciej Dziuba z rzutu wolnego pośredniego wykonywanego tuż za polem karnym Chrobrego,pomimo muru obrońców Maciej Dziuba precyzyjnym i mocnym strzałem umieścił piłkę w lewym górnym rogu bramki Chrobrego,

w 25 minucie padł gol samobójczy - jeden z obrońców  Chrobrego wyręczył naszych napastników wbijając piłkę do własnej bramki,

w 50 minucie (druga połowa) bramkę strzelił Kuba Podolczak po płaskim strzale po ziemi tuż przy prawym słupku bramki.

Radość ze zwycięstwa

Przez cały mecz przewaga naszej drużyny nie budziła wątpliwości, wynik byłby lepszy,ale dwa razy piłka strzelona na bramkę Chrobrego odbijała się od poprzeczki.

Po 5 kolejkach meczowych nasi młodzicy zgromadzili 7 punktów, zajmują 8 miejsce w tabeli na 14 drużyn, do lidera Łużyc Lubań tracą 6 punktów.

Skład w jakim wystąpili nasi młodzicy i galeria zdjęć znajduje się pod niżej podanym linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455233/czarni-lwowek-slaski-vs-chrobry-nowogrodziec

O godzinie 12.30 zmierzyły się drużyny trampkarzy LKS Czarni Lwówek Śl. z Chrobrym Nowogrodziec.Mecz ten zakończył się wynikiem 4-0 dla Czarnych (do przerwy 3-0).

w 15 i 25 minucie Dominik Markowski - obydwie bramki po strzałach z główki po precyzyjnych dośrodkowaniach,

w 30 i 55 Jakub Piechowski po płaskich strzałach zza pola karnego umieszczając piłkę w lewym dolnym rogu bramki Chrobrego.

I w tym meczu przewaga naszej drużyny nie budziła wątpliwości.

LKS Czarni

Po 5 kolejkach meczowych nasi trampkarze zgromadzili 7 punktów, zajmują 7 miejsce na 13 drużyn,do lidera Łużyc Lubań tracą 5 punktów.

Skład w jakim wystąpili nasi trampkarze i galeria zdjęć znajduje się pod niżej podanym linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455261/czarni-lwowek-slaski-vs-chrobry-nowogrodziec

Gratuluję zwycięstwa naszym drużynom i kadrze trenerskiej. Życzymy samych zwycięstw!