Remis juniorów z Granicą Bogatynia!

W dniu 24 września 2016 r. o godzinie 12.00 na boisku sportowym w Bogatyni odbył się kolejny mecz ligi okręgowej juniorów starszych OZPN Jelenia Góra pomiędzy drużyną miejscową Granicą Bogatynia, a LKS Czarnymi Lwówek Śl.

Mecz ten zakończył się remisem 1-1 (do przerwy 0-1 dla Czarnych).

Bramkę dla Czarnych zdobył w 30 minucie Dawid Podskarbi.

Na uwagę zasługuje fakt, że nasza drużyna od 1 minuty meczu grała w przewadze po czerwonej kartce zawodnika Granicy,  jednak nie udało się utrzymać zwycięskiego wyniku meczu do jego zakończenia, bramka wyrównująca padła w 70 minucie meczu, a zwycięstwo było tak blisko. Cieszy też ten 1 punkt zdobyty na trudnym terenie w Bogatyni.

Po 5 kolejkach ligowych nasi juniorzy starsi zdobyli 7 punktów, zajmują 7 miejsce na 12 drużyn, do lidera BKS Bobrzanie Bolesławiec tracą 5 punktów.

Skład w jakim wystąpili nasi juniorzy starsi znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455274/granica-bogatynia-vs-czarni-lwowek-slaski

Życzę sukcesów naszym juniorom starszym i kadrze trenerskiej.