Komunikat rozgrywkowy rundy jesiennej sezonu 2016/2017!

Podsumowanie rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2016/2017 - OZPN Jelenia Góra

2016/2017 - OZPN Jelenia Góra

2016-12-05

Szanowni Państwo.

Zakończyliśmy rundę jesienną rozgrywek sezonu 2016/2017 w okręgu jeleniogórskim Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze.

Poniżej przedstawiamy Państwu zestawienie tabelaryczne z poszczególnych klas rozgrywkowych od drużyn seniorskich po młodzieżowe.

W tym miejscu chciałbym przedstawić kilka uwag do bieżących rozgrywek.

• Awans do II Ligi Dolnośląskiej Młodzików i Trampkarzy zdobył zespół ŁUŻYCE LUBAŃ (klasa Okręgowa Młodzików i Trampkarzy).

Wszelkie sprawy uregulowane w tym zakresie stanowi Regulamin Rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2016/2017 w paragrafie 31 pkt 8 i 9.

• Informujemy, wszystkich Państwa iż terminarze rozgrywek piłkarskich sezonu rozgrywkowego 2016/2017 runda wiosenna będą opublikowane w systemie extranet i na stronie Związku. Należy kierować się informacją podaną w systemie extranet.
  • Przypominamy wszystkim klubom, iż zgłaszanie nowo rejestrowanych zawodników do systemu extranet jest dokonywana przez zainteresowane kluby poprzez elektroniczną rejestracje zawodnika.

Za Komisję Gier – OZPN
Andrzej Kowal

Źródło: strona internetowa OZPN Jelenia Góra link: http://ozpn.jgora.pl/aktualnosci/podsumowanie-rozgrywek-rundy-jesiennej-sezonu-2016-2017-ozpn-jelenia-gora