Zawodnicy Czarnych Lwówek kibicowali Zagłębiu Lubin!

W dniu 25 listopada 2015 r. Zarząd Klubu LKS Czarni Lwówek Śl. zorganizował wyjazd na mecz ekstraklasy w Lubiniu pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin i KKS Lech Poznań.

25 listopada 2016 Czarni na Zagłębiu Lubin!

Ponad 90 osób (zawodnicy i rodzice) kibicowało Zagłębiu Lubin. Wspólny wyjazd odbył się dwoma autobusami wynajętymi z PKS Bolesławiec.

Pomimo mroźnej aury atmosfera na stadionie była gorąca. Zasiedliśmy na sektorze E2 - naprzeciwko sektora A, gdzie z tunelu podziemnego wychodzą zawodnicy na mecz.

W 10 minucie meczu uczestniczyliśmy w oprawie meczu polegającej na prezentowaniu przygotowanych kartonów w barwach klubowych - miedziowych, a przodek kibiców Zagłębia Lubin (grupa Ultras) odpalał świece dymne w tych samych barwach. Pomimo tej akcji kibicowskiej niestety nasze Zagłębie zagrało słabiej niż przeciwnicy przegrywając 0-3.

Nikt z uczestników wyjazdu nie żałował, że pojechał na te mecz, a młodzi piłkarze LKS mieli możliwość po raz pierwszy zobaczyć stadion Zagłębia, zobaczyć na żywo zawodników Zagłębia i Lecha.

Do Lwówka Śl. wróciliśmy około godziny 0.30. Pomimo późnej pory powrotu wszyscy byli zadowoleni.

Na sam koniec należy po dziękować naszym zawodnikom i ich rodzicom za wspaniały doping dla Zagłębia Lubin.

Marek Zatorski.

Powiązana galeria: