MŁODZICY POKONALI WŁÓKNIARZ MIRSK!

Jako pierwsi wśród drużyn Czarnych Lwówek Śląski, grających w ostatni weekend, swój mecz wygrali młodzicy. W tą sobotę, 1 kwietnia br. po 60 minutach gry drużyna młodzików Czarnych Lwówek Śląski pokonała 2:0 (1:0) drużynę młodzików Włókniarza Mirsk. Bramki na stadionie w Lwówku Śląskim, dla Czarnych strzelili: Michał Złotek w 6 minucie i Oliwier Gul z rzutu karnego w 50 minucie.
Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski po 14 meczach w klasie Okręgowej zajmują 9 miejsce z 15 punktami i bilansem bramkowym 23-39. Do lidera tabeli Granicy Bogatynia tracą 19 punktów.
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Igor Rodziński (bramkarz), Vincento Bernardo, Dominik Domański, Maciej Dziuba, Oliwer Gul, Filip Romanek, Dominik Rydel, Michał Złotek.
W składzie rezerwowym byli: Karolina Janiszyn, Bartosz Łastowski, Błażej Łoza, Igor Ruszkiewicz, Alan Zabiega. Trenerem drużyny jest Artur Nakielski.
Drużyna Włókniarz Mirsk zagrała w składzie: Michał Baszak (bramkarz), Paweł Chlibowski, Sandra Kowalska, Gracjan Marczuk, Krystian Maziarz, Michał Pałasz, Wiktor Różnicki, Jonatan Rychel, Mateusz Ślęzak.
W składzie rezerwowym byli: Kewin Bednarczuk, Paweł Kędzior, Maciej Kreis.
Trenerem drużyny jest Wiesław Sapiński.
Młodzicy – pozostałe wyniki meczów 14 kolejki w jeleniogórskiej klasie okręgowej:
Chrobry Nowogrodziec – Pogoń Wleń 1:4 (1:1)
Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze Jelenia Góra 0:5 (0:2)
LTS Leśna – Olimpia Kowary 0:3 (0:1)
KKS Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec 2:2 (1:2)
Eskadra Bolesławiec – Olimpia Kamienna Góra 0:3 (0:3)

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 14 kolejkach sezonu 2016/2017