TRAMPKARZE POKONALI WŁÓKNIARZA MIRSK!

Po meczu młodzików, do gry na lwóweckim stadionie przystąpiły drużyny trampkarzy, Czarni Lwówek Śląski wygrali 3:2 z Włókniarzem Mirsk. Do przerwy w meczu obu drużyn Czarni prowadzili 3:1. Bramki dla Czarnych strzelili: Marceli Kocot w 1 minucie, Paweł Malarski w 10 minucie, Błażej Grodzki w 26 minucie.
Bramki dla Włókniarza strzelił Kevin Wawrzeńczyk – 2 w 9 i 60 minucie meczu.
Trampkarze Czarnych Lwówek Śląski po 13 meczach w klasie Okręgowej zajmują 8 miejsce z 14 punktami i bilansem bramkowym 25-29. Do lidera tabeli Granicy Bogatynia tracą 20 punktów.
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Michał Nakielski (bramkarz), Michał Drużga, Marceli Kocot, Wiktor Kossakowski, Kacper Królikowski, Paweł Malarski, Michał Mularczyk, Kacper Pulikowski, Wiktor Rybak, Filip Swojnóg, Szymon Tyczkowski
W składzie rezerwowym byli: Błażej Grodzki, Szymon Zając, Maciej Zatorski, Bartłomiej Zubko.
Trenerem drużyny jest Artur Nakielski.
Drużyna Włókniarz Mirsk zagrała w składzie: Aleksander Pal (bramkarz), Michał Jabłonowski, Arkadiusz Kluczyński, Oliwier Krysiak, Cezary Leśniański, Dominik Pięta, Oliwer Poznański, Seweryn Staszak, Kevin Wawrzeńczyk, Denis Zurbuchen
W składzie rezerwowym był: Szymon Łuczyk.
Trenerem drużyny jest Czesław Czerwiński.

Trampkarze – pozostałe wyniki meczów 14 kolejki w jeleniogórskiej klasie okręgowej:

Chrobry Nowogrodziec – Pogoń Wleń 3:2 (1:1)
Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze Jelenia Góra 0:2 (0:1)
KKS Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec 1:2 (1:0)