OPERACJA OLIMPIA!

Seniorzy LKS-u Czarni Lwówek Śląski zagrają swój sobotni mecz w klasie Okręgowej na stadionie w Lwówku Śląskim. Mecz drużyn seniorów Czarni Lwówek Śląski z Olimpią Kamienna Góra zaczynie się o godz. 15:00. Trudno będzie zdobyć Czarnym Lwówek Śląski kolejne punkty (punkt) w tym sezonie w meczu z Olimpią Kamienia Góra. Goście z Kamiennej Góry z 38 punktami (tyle samo ma lider Stella Lubomierz) są wiceliderem klasy Okręgowej. Natomiast Lwówecki Klub Sportowy z 11 punktami zajmuje 12 miejsce. Obie drużyny z Lwówka Śląskiego i Kamiennej Góry zanotowały na wiosnę 2 wygrane u siebie i 1 porażkę na wyjeździe. Czy Czarni znów wygrają u siebie, a Olimpia przegra na wyjeździe, okaże się w tą sobotę wieczorem. Co ciekawe, drużyna z Kamiennej Góry na wiosnę przegrała jeden mecz wyjazdowy 0:3 w Radzimowie miejscowym Cosmosem. Zaś Czarni w ostatnim meczu u siebie wygrali 4:1 z tą samą drużyną Cosmos Radzimów.

Pozostałe drużyny seniorów z powiatu lwóweckiego rozegrają swoje mecze w niedzielę, 9 kwietnia br.
W Lubomierzu miejscowa Stella, lider Okręgówki o godz. 15:00 podejmie drużynę Woskar Szklarska Poręba – Wojcieszyce.
Drużyna Sudety Giebułtów też o godz. 15:00 zagra w Radzimowie z drużyną Comsos Radzimów.
Natomiast Gryf Gryfów Śląski nie rozegra meczu, ponieważ ma pauzę.

Tomasz Przybyło