Młodziki LKS wywalczyli remis z Eskadrą Bolesławiec!

Młodziki LKS  wywalczyli remis z Eskadrą Bolesławiec!

Drużyna młodzików LKS Czarnych Lwówek Śl. w 8 kolejce rozgrywek ligi okręgowej OZPN w Jeleniej Górze w meczu z Eskadrą Bolesławiec wywalczyła bezbramkowy remis.

Nie ulega wątpliwości, że zdobycie 1 punktu z wysoko notowanym przeciwnikiem jakim jest Eskadra Bolesławiec jest sporą niespodzianką.

LKS Czarni stroje niebieskie, Eskadra stroje czerwone

Ale jak stwierdzili obserwatorzy tego meczu - nasi walczyli z Eskadrą jak równy z równym, nie wykorzystując trzech stuprocentowych sytuacji, z czego po jednej pika trafiła w poprzeczkę bramki Eskadry.

Naszej drużynie nie można było odmówić ambicji, zaangażowania w meczu oraz właściwego realizowania założeń przedmeczowych trenera.

Nadto nasza drużyna w tym meczu wystąpiła bez dwóch podstawowych piłkarzy (absencja chorobowa) - Macieja Dziuby (etatowego kapitana) oraz Michała Złotka

Przypominam kibicom, że jedna z drużyn Eskadry dodatkowo bierze udział w rozgrywkach ligi wojewódzkiej młodzików DZPN we Wrocławiu, a drużyna występująca w lidze okręgowej jest stale wspierana przez zawodników występujących w lidze wyższej i tak też było w tym meczu.

A na koniec wisienka na torcie - drużyna naszych młodzików jest jedyną drużyną z naszego klubu, która w ten weekend zakończyła kolejkę ligową ze zdobyczą punktową, niestety nasi seniorzy i juniorzy doznali kolejnych porażek.

Przed tym meczem nasza drużyna zajmowała 9 miejsce z 10 punktami, a nasi przeciwnicy 2 miejsce z 17 punktami.

Mecz ten był rozgrywany w dniu 16 października 2016 r. o godz. 11.00 na boisku sportowym w Kruszynie.

Po tym spotkaniu nasza drużyna zajmuje 8 miejsce z 11 punktami, nasi przeciwnicy spadli na 3 miejsce z 18 punktami.

Trenerem naszych młodzików jest Artur Nakielski.

Eskadra Bolesławiec - LKS Czarni Lwówek Śl. 0-0 (0-0)

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455236/eskadra-boleslawiec-vs-lks-czarni-lwowek-slaski

zdjęcia z meczu znajdują się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/gallery/33628

Powiązana galeria: