Czarna sobota!

Nie ulega wątpliwości, że tą sobotę 15 października 2016 r. nasze drużyny seniorów i juniorów starszych należy określić jako "czarną sobotę"-  bowiem obie nasze drużyny doznały już kolejnych porażek.

O godzinie 15.00 na stadionie miejskim w Lwówku Śl. zmierzyły się drużyny seniorów LKS Czarni Lwówek Śl. z drużyną przyjezdną Pogoni Świerzawa.

Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 1-3 (do przerwy 1-1) - bramkę dla LKS strzelił w 32 minucie Ireneusz Grabkowski.

Nasi seniorzy doznali już 9 porażkę w tym sezonie pozostając jedyną drużyną bez zwycięstwa w klasie okręgowej OZPN w Jeleniej Górze.

Po 11 kolejkach ligowych nasi seniorzy z 1 zdobytym punktem dzierżą ostatnie miejsce (na 15 drużyn), do lidera Stalli Lubomierz tracą 24 punkty. Nasi seniorzy nieuchronnie kierują swoje kroki w stronę degradacji do niższej klasy A. W mojej ocenie zarówno trener drużyny seniorów jak i zarząd klubu powinni podjąć działania naprawcze celem niedopuszczenia do spadku drużyny do ligi niższej.

O godzinie 12.00 na stadionie miejskim w Lwówku Śl. zmierzyły się drużyny juniorów starszych LKS Czarni Lwówek Śl. z drużyną przyjezdną Olimpii Kowary w ramach ligi okręgowej OZPN Jelenia Góra.

Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 0-5 (do przerwy 0-2).

Po 8 kolejkach nasi juniorzy starsi zajmują z 8 punktami - 10 miejsce (na 12 drużyn), od strefy spadkowej do niższej ligi terenowej (11 i 12 miejsce)nas zą drużynę dzieli 1 punkt, do lidera BKS Bobrzan Bolesławiec tracą 10 punktów.

Bilans spotkań naszych juniorów starszych nie napawa optymizmem -  2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki przy bilansie bramkowym 8-24. W mojej ocenie zarówno trener drużyny juniorów starszych jak i zarząd klubu powinni podjąć działania naprawcze celem niedopuszczenia do spadku drużyny do ligi niższej.