4 miejsce Orlików w turnieju w Lwówku Śl.

W dniu 9 października 2016 r. w godz. 10-13 zawodnicy drużyny Orlików LKS Czarni Lwówek Śl. (roczniki 2006-2007 i młodsi) rozegrali kolejny turniej grupy VI Junior E (Orlik) OZPN w Jeleniej Górze. Organizatorem turnieju była drużyna LKS Czarni Lwówek Śl. Miejscem zmagań sportowych było boisko treningowe Stadionu Miejskiego w Lwówku Śl.

W turnieju tym wzięły udział 4 drużyny:

1. LKS Czarni Lwówek Śl. (gospodarz turnieju),
  2. UKS FA Lwówek Śl.,
  3. UKS Liski Olszyna,
  4. UKS AP Gryfów Śl.

Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Każdy mecz trwał po 12 minut bez przerwy meczowej. Drużyny występowały w składach 5-osobowych plus bramkarz. Mecze sędziowali sędziowie z Wlenia. Turniej odbył się pomimo niezbyt korzystnej aury - mżawka, temp. ok. 8 stopni Celsjusza, mokra nawierzchnia boiska. Pomimo złej aury turniej przebiegł sprawnie, bez zakłóceń, mecze odbywały się w ramach zasady fair play, żaden z uczestników turnieju nie doznał kontuzji.

Nasza drużyna zajęła miejsce tym turnieju. Zwyciężyła drużyna UKS FA Lwówek Śl.

II

Rada trenerów turnieju postanowiła wyróżnić następujących wyników turnieju pamiątkowymi statuetkami:

najlepszy zawodnik - Dominik Kufel z UKS FA Lwówek Śl.

najlepszy bramkarz - Kacper Szatan z UKS FA Lwówek Śl.

najlepszy strzelec - Vanessa Dąbek z Liski Olszyna Lub.

Uczestniczące w turnieju drużyny zostały na zakończeniu turnieju nagrodzone dyplomami i pucharami - nagrody te wręczał trener Orlików LKS Czarni Lwówek Śl. - Dawid Pukszta.