Podsumowanie ostatniej kolejki!

W dniu 8 października 2016 r. cztery nasze drużyny rozgrywały swoje mecze w ramach lig okręgowych OZPN Jelenia Góra ze zmiennym szczęściem. Bilans przestawia się następująco: 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka.

Pierwsza drużyna czyli seniorzy rozegrali o godz.15.30 mecz na boisku w Wojcieszycach z drużyną gospodarzy Woskarem Szklarską Porębą. Mecz ten zakończył się wynikiem 7-1 dla Woskaru (do przerwy 4-1 dla Woskaru). Bramkę honorową dla Czarnych w 30 minucie strzelił Kamil Skolimowski.

Po 10 kolejkach  nasi seniorzy zajmują 15 miejsce (ostatnie) z dorobkiem 1 punktu, tracą do lidera Stelli Lubomierz 22 punkty. Nasi seniorzy nieuchronnie kierują swoje kroki w kierunku A klasy - będąc aktualnie outsiderem klasy okręgowej. Czy drużyna ta ma potencjał,ambicje  i chęci na walkę o utrzymanie w klasie okręgowej - czas pokaże. Chciałbym, aby do końca tej rundy drużyna seniorów uniknęła strefy spadkowej, a w rundzie wiosennej powalczyła o wyższe cele.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna seniorów w tym meczu znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455252/woskar-szklarska-poreba-vs-czarni-lwowek-slaski

Juniorzy starsi LKS Czarnych Lwówek Śl. o godz. 12.00 na stadionie im.Noela Wolnego w Gryfowie Śl. zmierzyli się z gospodarzem Gryfem Gryfów Śl.. Mecz ten zakończył się wynikiem 1-1.

Po 7 kolejkach nasi juniorzy starsi zajmują 9 miejsce (na 12 drużyn) z 8 zdobytymi punktami, do lidera BKS Bobrzanie Bolesławiec tracą 7 punktów.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna juniorów starszych w tym meczu znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455276/gryf-gryfow-slaski-vs-czarni-lwowek-slaski

Trampkarze LKS Czarnych  Lwówek Śl. o godz. 12.30 na stadionie miejskim w Lwówku Śl. zmierzyli się z drużyną przyjezdną Lotnika Jeżów Sudecki. Mecz ten zakończył się wynikiem 0-0.

Po 7 kolejkach nasi trampkarze zajmują 8 miejsce (na 13 drużyn) z 8 punktami, do lidera Łużyc Lubań tracą 10 punktów.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna trampkarzy w tym meczu oraz zdjęcia znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455263/czarni-lwowek-slaski-vs-lotnik-jezow-sudecki

Młodziki LKS Czarnych Lwówek Śl o godz.11.00 na stadionie miejskim w Lwówku Śl. zmierzyli się z drużyną przyjezdną Lotnikiem Jeżów Sudecki. Mecz ten zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 7-1 (do przerwy 1-1). Bramki dla naszych młodzików zdobyli:

• Michał Złotek - 12 minuta (płaski strzał po ziemi przy lewym słupku Lotnika) i 43 minuta (piłka odbita przez jednego z obrońców Lotnika - rykoszet po dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska),
  • Filip Romanek - 31 minuta (po błędach obrony Lotnika - kiksie, wyszedł sam na sam z bramkarzem Lotnika i dobił piłkę do bramki uprzednio obronioną przez bramkarza) i 48 minuta (dobił piłkę uprzednio obronioną przez bramkarza),
  • Wiktor Rybak - 33 minuta (dobił piłkę obronioną przez bramkarza Lotnika) i 53 minuta (strzał z 15 metrów po ziemi przy prawym słupku bramki Lotnika, bramkarz był zasłonięty i bez szans na obronę),
  • Bartosz Zatorski - 57 minuta (po podaniu od Michała Złotka z prawego skrzydła wyszedł sam na sam z bramkarzem Lotnika -pewnie strzelił obok bramkarza).

8 października 2016 młodziki LKS_Lotnik

Po 7 kolejkach nasi młodzicy zajmują 9 miejsce (na 14 drużyn) z 10 punktami, do lidera Łużyc Lubań tracą 9 punktów.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna młodzików w tym meczu oraz zdjęcia znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455235/czarni-lwowek-slaski-vs-lotnik-jezow-sudecki

Dokumentacja fotograficzna z ostatniej kolejki będzie uzupełniona w późniejszym terminie.