Operacja CZARNI REAKTYWACJA!

Operacja "CZARNI REAKTYWACJA" rozpoczęta.

Czarni reaktywacja to plan działań mający na celu przebudowę klubu LKS Czarni.

Głównym celem nowo powstałego zarządu jest stworzenie klubu przyjaznego rodzicom i ich dzieciom a przede wszystkim stworzenie w pełni profesjonalnej akademii piłkarskiej dla najmłodszych piłkarzy.

Działania klubu będą zmierzały w kierunku poprawy systemu szkoleniowego poprzez nawiązanie współpracy z Akademią Piłkarską Zagłębia Lubin oraz stworzenia systemu, który umożliwi w pełni profesjonalne zarządzanie klubem piłkarskim. Chcemy aby w przyszłości drużyna seniorów była zbudowana w większości z naszych wychowanków.

Mamy nadzieję, że wspólnie ze sztabem szkoleniowym , rodzicami i sympatykami klubu uda nam się wykonać zakładane cele.

Wszystkie osoby chętne do współpracy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską.

Z poważaniem: Wiceprezes Klubu LKS Czarni Lwówek Śl. Łukasz Suchecki