Podsumowanie ostatniej kolejki!

Nasze drużyny zagrały w ostatni weekend mecze w ramach lig okręgowych OZPN Jelenia Góra. Wszystkie mecze zostały rozegrane w dniu 17 września 2016 r.

Pierwsza drużyna czyli seniorzy o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. rozegrała mecz z GKS Raciborowice. Mecz ten zakończył się remisem  w stosunku 2-2 (do przerwy wynik 0-1). Od 36 minuty Czarni kontynuowali mecz w 10 po drugiej żółtej kartce - czerwonej otrzymanej przez I.Grabkowskiego po faulu bez piłki na zawodniku GKS. Bramki dla Czarnych (75 i 80 minuta).

Po tym spotkaniu nasza drużyna zajmuje po 7 kolejkach ligowych 16 (ostatnie miejsce) z 1 uzyskanym punktem, do lidera drużyny Sudetów Giebułtów (beniaminka) Czarni tracą 16 punktów.

Nasza pierwsza drużyna zdobyła w tej rundzie pierwszy punkt, w mojej ocenie zespół odbił się od dna i tylko należy czekać na kolejne zdobycze punktowe.

Juniorzy starsi  o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. rozegrali mecz z Chrobrym Nowogrodziec. Mecz ten zakończył się porażką naszej drużyny 0-4 (do przerwy 0-1).

Po czterech kolejkach nasi juniorzy starsi zajmują 7 miejsce (na 12 drużyn) z 6 punktami tracąc do lidera Łużyc Lubań 4 punkty.

Trampkarze o godz. 12.30 rozegrali mecz wyjazdowy z LTS Leśna. Mecz ten zakończył się porażką naszej drużyny w  2-1 (do przerwy 2-0).

Strzelcem bramki dla naszej drużyny był Kacper Pulikowski ('13).

Po czterech kolejkach nasi trampkarze zajmują 9 miejsce (na 13 drużyn) z 4 punktami tracąc do lidera Łużyc Lubań 5 punktów. Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/450174/lts-lesna-vs-czarni-lwowek-slaski

17 września 2016 LTS_Czarni

Młodziki o godz, 11.00 rozegrali mecz wyjazdowy z LTS Leśna. Mecz ten zakończył się remisem 1-1 (do przerwy 0-1). Strzelcem bramki dla naszych młodzików był zawodnik LTS - gol samobójczy po dośrodkowaniu w pole karne przez B.Zatorskiego .

Po czterech kolejkach nasi młodzicy zajmują 10 miejsce (na 14 drużyn) z 4 punktami - tracąc do lidera Łużyc Lubań 6 punktów.

Poniżej dołączam zdjęcia z meczów młodzików i trampkarzy pobrane ze strony internetowej  LTS Leśna - do obejrzenia pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/gallery/32155/990937