Podsumowanie ostatniej kolejki!

W dniu 29 października 2016 r. cztery nasze drużyny rozgrywały swoje mecze w ramach lig okręgowych OZPN Jelenia Góra ze zmiennym szczęściem. Bilans przestawia się następująco: 2 zwycięstwa, 2  porażki.

Pierwsza drużyna czyli seniorzy rozegrali o godz.14.00 mecz na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. z drużyną przyjezdnych Stellą Lubomierz. Mecz ten zakończył się wynikiem 2-1 dla Czarnych (do przerwy 0-0). Bramki  dla Czarnych zdobyli: w 74 minucie strzelił Łukasz Skolimowski oraz w 80 minucie Kamil Mielnik.

Bardzo ucieszyło naszych kibiców zwycięstwo naszej drużyny nad liderem okręgówki Stellą Lubomierz - jest to milowy krok naszych seniorów w celu uniknięcia degradacji do ligi niższej. Gratulujemy zwycięstwa i liczymy na dalsze sukcesy.

Po 13 kolejkach nasi seniorzy zajmują 15 miejsce (ostatnie) z dorobkiem 4 punktów, tracą do lidera Stelli Lubomierz 24 punkty. Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna seniorów w tym meczu znajduje się pod linkiem:http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455255/lks-czarni-lwowek-slaski-vs-stella-lubomierz

Juniorzy starsi LKS Czarnych Lwówek Śl. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. .zmierzyli się z drużyną przyjezdną GKS Gromadka. Mecz ten zakończył się wynikiem 5-1 dla Czarnych (do przerwy 1-1). Bramki dla Czarnych zdobyli: Jakub Jarosz w 47, 62 i 75 minucie oraz Adrian Puchalski w 30 i 60 minucie.

Po 10 kolejkach nasi juniorzy starsi zajmują 9 miejsce (na 12 drużyn) z 11 zdobytymi punktami, do lidera BKS Bobrzanie Bolesławiec tracą 13 punktów.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna juniorów starszych w tym meczu znajduje się pod linkiem:http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455279/lks-czarni-lwowek-slaski-vs-gks-gromadka

Trampkarze LKS Czarnych Lwówek Śl. o godz. 12.30 na Stadionie Miejskim w Kamiennej Górze zmierzyli  się z drużyną gospodarzy Olimpią Kamienna Góra. Mecz ten zakończył się wynikiem 4-1 dla Olimpii (do przerwy 2-0 dla Olimpii). Bramkę honorową dla Czarnych zdobył w 69 minucie Paweł Malarski.

Po 10 kolejkach nasi trampkarze zajmują 11 miejsce (na 13 drużyn) z 8 punktami, do lidera Łużyc Lubań tracą 19 punktów.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna trampkarzy w tym meczu oraz zdjęcia znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455266/olimpia-kamienna-gora-vs-lks-czarni-lwowek-slaski

Młodziki LKS Czarnych Lwówek Śl o godz.11.00 na Stadionie Miejskim w Kamiennej Górze zmierzyli się z drużyną gospodarzy Olimpii Kamienna Góra. Mecz ten zakończył się zwycięstwem Olimpii 1-0 (do przerwy 0-0). Bramka dla Olimpii padła po błędzie bramkarza Czarnych po bezpośrednim dośrodkowaniu z rzutu rożnego tzw. "rogalik"

Po 11 kolejkach nasi młodzicy zajmują 10 miejsce (na 14 drużyn) z 11 punktami, do lidera Łużyc Lubań tracą 17 punktów.

Skład w jakim wystąpiła nasza drużyna młodzików w tym meczu oraz zdjęcia znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455238/olimpia-kamienna-gora-vs-lks-czarni-lwowek-slaski