Podsumowanie ostatniej kolejki!

Bilans naszych drużyn za ostatni weekend 11-12 listopada 2016 r. nie wypadł dobrze - trzy nasze drużyny doznały porażki.

W dniu 12 listopada 2016 r. o godz. 13.00 seniorzy LKS Czarni Lwówek Śl. na Stadionie Miejskim w Lwówku Śl. zmierzyli się w ramach ligi okręgowej OZPN w Jeleniej Górze z drużyną przyjezdną Spartą Zebrzydowa. Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 0-3 (0-1 do przerwy).

Po 14 kolejkach nasi seniorzy zajmują nadal ostatnie miejsce w lidze (bilans bramkowy -25), do lidera Stelli Lubomierz tracą 27 punktów.

Twardy Świętoszów - wycofany

Z danych statystycznych wynika, że nasi seniorzy są w zapaści, drużynie tej grozi degradacja do ligi niższej - klasy A, sytuacja nie jest ciekawa, należałoby się zastanowić nad tym jak uzdrowić sytuację w tej drużynie, aby w końcu zaczęła wygrywać i liczyć się w rywalizacji ligowej.

W dniu 11 listopada 2016 r. na stadionie MOSiR-u w Lubaniu nasi trampkarze i młodzicy zmierzyli się z dotychczasowymi liderami lig okręgowych OZPN w Jeleniej Górze - Łużycami Lubań. Dodam, że fuzja-połączenie drużyn Skorpionów Lubań z Łużycami Lubań w roku 2016 wyszły na dobre drużynie Łużyc Lubań, stworzono dwie bardzo mocne drużyny, które w mojej ocenie śmiało mogą konkurować z drużynami ligi wyższej - ligi wojewódzkiej.

O godz. 11.00 nasi młodzicy zmierzyli się z drużyną Łużyc Lubań. Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 5-0 (1-0 do przerwy).

14 Lotnik Jeżów Sudecki 12 1 -56

Po 12 kolejkach nasi młodzicy z 12 punktami zajmują 10 miejsce, tracą do lidera Łużyc Lubań 22 punkty.

O godz. 12.30 nasi trampkarze zmierzyli się z drużyną Łużyc Lubań. Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 2-0 (1-0 do przerwy).

Po 11 kolejkach nasi trampkarze z 11 punktami zajmują 9 miejsce, do lidera Łużyc Lubań tracą 22 punk