Porażki z Pogonią Wleń!

W dniu 19 listopada 2016 r. na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się ostatnie meczu młodzików i trampkarzy rundy jesiennej ligi okręgowej OZPN w Jeleniej Górze.

Na te dwa mecze nie pojawił się żaden z sędziów OZPN Jelenia Góra, w podwójnej roli czyli sędziego i trenera zmuszony był wystąpić trener Czarnych - Artur Nakielski, który sędziował sprawiedliwie i bezstronnie.

LKS Czarni Lwówek Śl.

O godzinie 11.00 rozegrany został mecz pomiędzy młodzikami LKS Czarni Lwówek Śl., a drużyną przyjezdną Pogoni Wleń. Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 2-6 (do przerwy 0-2 dla Wlenia).

Bramki dla Czarnych zdobyli w 55 minucie Vincenzo Leon Bernardo oraz w 58 minucie Michał Złotek - po strzałach z około 11 metrów zza pola karnego.

Gdyby bramkarz Czarnych był w lepszej dyspozycji meczowej to mecz mógłby zakończyć się remisem. Uważam, że nie można mieć pretensji do naszego bramkarza, bowiem w rundzie jesiennej nie uczestniczył on w treningach specjalistycznych dla bramkarzy, bowiem takie nie były organizowane.

Z porażek należy wyciągać wnioski - wydaje mi się, że w rundzie wiosennej należy bramkarzom Czarnych zorganizować treningi bramkarskie - celem poprawy skuteczności w obronie.

Po przerwie gra Czarnych wyglądała lepiej, bowiem trener Nakielski zastosował zmianę ustawienia drużyny na bardziej ofensywne.

Po tym meczu nasi młodzicy zajmują 10 miejsce na 14 drużyn z 12 punktami, do lidera Łużyc Lubań tracą 25 punktów.

Skład w jakim wystąpili nasi trampkarze i galeria zdjęć znajduje się pod linkiem: http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/game/455241/lks-czarni-lwowek-slaski-vs-pogon-wlen

O godzinie 12.30 O godzinie 11.00 rozegrany został mecz pomiędzy trampkarzami LKS Czarni Lwówek Śl., a drużyną przyjezdną Pogoni Wleń. Mecz ten zakończył się porażką Czarnych 0-4 (do przerwy 0-3 dla Wlenia).

Mecz ten został zdominowany przez napastnika z Wlenia z nr 8 ps. "Misiek", który zaliczył tzw. hattricka strzelając trzy bramki.

Na przyszłość wydaje się zasadne w kolejnym meczu z Wleniem wystawienie jednego zawodnika Czarnych do stałem pilnowania "Miśka" z Wlenia na tzw. "plastra" celem uniemożliwienia mu kreowania gry.

Po 12 kolejkach nasi trampkarze zajmują 10 miejsce na 13 drużyn z 11 punktami, do lidera Łużyc Lubań tracą 25 punktów.