Porażka trampkarzy z Pogonią Wleń!!

W dniu 28 marca 2017 r. o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbył się mecz sparingowy pomiędzy trampkarzami LKS Czarni Lwówek Śl. a drużyną przyjezdną Pogoni Wleń.

Do tego meczu nasza drużyna przystąpiła w znacznie osłabionym składzie osobowym (kontuzje i inne absencje), skład wzmocnili zawodnicy z kategorii młodszej - młodzicy.

Pomimo wyniku wskazującego na znaczna przewagę drużyny przyjezdnych, mecz ten miał przebieg wyrównany. Bramkę dającą prowadzenie Czarnym na początku meczu dał strzał Dominika Markowskiego. Bramki dla przyjezdnych padały po stałych fragmentach gry - dośrodkowaniach z rzutów rożnych i rzutów wolnych wykonywanych z bocznych sektorów boiska, co w mojej ocenie wynikało z błędów obrońców Czarnych. Mecz ten stanowił element przygotowania naszej drużyny trampkarzy do rundy wiosennej sezonu 2016/2017.

Gdyby nasi trampkarze wystąpili w optymalnym składzie - można byłoby powalczyć o zwycięstwo w tym meczu, a ponadto w drużynie gości nie występował popularny "Misiek" - który zmienił barwy klubowe na KGHM Zagłębie Lubin.

Za postawę w tym meczu należy wyróżnić Dominika Markowskiego, Wiktora Kossakowskiego, Michała Nakielskiego Wiktora Rybaka (młodzik) i Macieja Dziubę (młodzik).

Marek Zatorski