Spotkanie Mikołajowe młodzików LKS!

W dniu 1 grudnia 2017 r. w godz.16.00-18.00 w restauracji "Pod Czarnym Krukiem odbyło się spotkanie mikołajkowe drużyny młodzików LKS.

W spotkaniu tym wzięło udział 22 piłkarzy drużyny młodzików LKS, trener Artur Nakielski oraz przedstawiciele rodziców młodych piłkarzy.

Z inicjatywy rodziców  młodzicy LKS zostali poczęstowani pyszną pizzą z napojami chłodzącymi (soczki, pepsi, cola), otrzymali paczki ze słodkościami oraz czapeczki mikołajowe.

Podczas spotkania mikołajkowego trener Artur Nakielski dokonał oceny sezonu jesiennego 2017/2018 podkreślając, że jest bardzo dumny za uzyskane wyniki swoich podopiecznych.

Przypomniał też swoim zawodnikom zabawę towarzyską - "głuchy telefon" ukierunkowaną na tematykę piłkarską

Spotkanie zakończyło się w zabawowej i bardzo sympatycznej atmosferze.

Duży wkład w tworzenie drużyny, stworzenie atmosfery rodzinnej, wprowadzenie rywalizacji sportowej ma bez wątpienia sam trener Artur Nakielski.

W mojej ocenie dobrym i właściwym posunięciem ze strony trenera jest konsolidacja zawodników mających staże w naszych drużynach młodzieżowych oraz w drużynach Football Academy Lwówek Śl. - drużyna ta może walczyć o wysokie cele w lidze okręgowej JOZPN Jelenia Góra i nie tylko.

Po zakończeniu spotkania trener i zawodnicy młodzików LKS udali się Halę Sportową SP nr 2 w Lwówku Śl., gdzie o godzinie 18.30 przeprowadzony został kolejny trening piłkarski.

Marek Zatorski

LKS Czarni Lwówek Śl.