Wygrana seniorów Czarnych z Fatmą w Pobiednej

W pierwszy meczu w klasie A w sezonie 2017/2018 drużyna seniorów Czarnych Lwówek Śląski wygrała 4:1 z drużyną Fatma Pobiedna.
Do przerwy na boisku w Pobiednej padła tylko jedna bramka, dla drużyny Czarnych Lwówek Śląski, bramkę samobójczą w 27 minucie strzelił Oskar Stożek, zawodnik drużyny gospodarzy.
W drugiej połowie piłkarze byli bardziej skuteczni. Czarni strzelili najpierw 2 bramki podwyższając prowadzenie na 3:0. Następnie gospodarze strzelili honorowego gola. Po kilku minutach Czarni strzelili 4 gola, ustalając wynik meczu.

Fatma Pobiedna –Czarni Lwówek Śląski 1:4 (0:1)
Bramki dla Fatmy Pobiedna: Grzegorz Jadczak 68′.
Bramki dla Czarnych Lwówek Śląski: Oskar Stożek 27′ (bramka samobójcza), Jakub Jarosz 58′, Rafał Raginia – 2 (63′ i 75’).
Żółte kartki dla Fatmy Pobiedna:Artur Witczak, Damian Jędrzejczyk.
Żółta kartka dla Czarnych Lwówek Śląski:Zdzisław Mańkiewicz.

Drużyna Fatma Pobiedna zagrała w składzie:Kacper Witczak, Grzegorz Jadczak, Patryk Zajączkowski, Artur Witczak, Oskar Stożek (do 55′ na boisku), Krzysztof Rypicz (do 60′ na boisku), Ryszard Myśliński, Alan Kuciński, Dariusz Kurant, Damian Jędrzejczyk, Marcin Makowski.
Na ławce rezerwowych byli:Adam Stochwicz (od 60′ na boisku), Przemysław Kujawiak (od 55′ na boisku), 15 Tomasz Rypicz, Paweł Rojek.
Trenerem drużyny Fatma Pobiedna jest Stanisław Weryho.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Dawid Podskarbi, Dawid Duś, Ireneusz Grabkowski, Jakub Jarosz, Jakub Kaszuba, Zdzisław Mańkiewicz, Grzegorz Marynowicz, Artur Nakielski, Daniel Pikowski, Rafał Raginia, Patryk Szatkowski.
Na ławce rezerwowych byli: Paweł Grabkowski, Mateusz Suchecki.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Zdzisław Mańkiewicz.

Wyniki pozostałych meczy I kolejki klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra:
LZS Kościelnik – Włókniarz Leśna 0:5 (0:3)
Skalnik Rębiszów – Pogoń Markocice 2:3 (0:2)
Chmielanka Chmieleń – WKS Żarki Średnie 0:0
Iskra Łagów – Błękitni Studniska 0:2 (0:0)
KS Zryw Bratków – Olsza Olszyna 1:5
Kwisa Świeradów Zdrój – Piast Zawidów 2:4

Seniorzy – tabela klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce meczy sezonu 2017/2018