Seniorzy Czarnych przegrali z Kwisą w Świeradowie Zdroju

Po wygranej 4:1 w pierwszym meczu, w drugim meczu w klasie A w sezonie 2017/2018 drużyna seniorów Czarnych Lwówek Śląski przegrała 1:3(1:0), 3 września br. w  Świeradowie Zdroju z drużyną Kwisa Świeradów Zdrój.
Drużyna gospodarzy, Kwisa Świeradów  Zdrój przeważała w meczu strzelając kolejno 3 gole w 25, 53 i 64 minucie do bramki Czarnych Lwówek Śląski. Natomiast lwóweccy piłkarze odpowiedzieli tylko jedną bramką strzeloną przez Rafałą Raginię pod koniec meczu, w 85 minucie. Po zajmowanych pozycjach przez obie drużyny w tabeli (Kwisa – 10 miejsce, Czarni – 3 miejsce), można było spodziewać się bardziej wyrównanego meczu i korzystniejszego wyniku dla lwóweckiej drużyny.

Kwisa Świeradów Zdrój –Czarni Lwówek Śląski 3:1 (1:0)
Bramki dla Kwisy Świeradów Zdrój:Szymon Stachnik – 2 (25’ i 64’),Wojciech Ostrejko 53’,
Bramka dla Czarnych Lwówek Śląski: Rafał Raginia 85’.
Żółte kartki dla Kwisy Świeradów Zdrój: Piotr Chowański, Piotr Pelc, Michał Rojek, Adam Ozga.
Żółte kartki dla Czarnych Lwówek Śląski: Jakub Jarosz, Paweł Grabkowski.

Drużyna Kwisa Świeradów Zdrój zagrała w składzie: Michał Trzajna, Piotr Pelc, Michał Rojek (do 78′ na boisku), Szymon Stachnik, Tomasz Cabała (do 87′ na boisku), Piotr Chowański (do 79′ na boisku), Piotr Drzymała (do 82′ na boisku), Jakub Gromadowski (do 39′ na boisku), Wojciech Ostrejko, Damian Paluch, Przemysław Szatkowski (do 46′ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: Adrian Żarkowski (od 39′ na boisku), Mariusz Nikitin (od 46′ na boisku), Norbert Matuszak (od 78′ na boisku), Adam Ozga (od 79′ na boisku), Adam Mackiewicz (od 82′ na boisku), Bogdan Piliński (od 87′ na boisku).
Trenerem drużyny Kwisa Świeradów Zdrój jest Tomasz Cabała, były piłkarz Czarnych Lwówek Śląski.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Dawid Podskarbi, Dawid Duś, Paweł Grabkowski, Ireneusz Grabkowski, Jakub Jarosz, Zdzisław Mańkiewicz, Grzegorz Marynowicz, Adrian Puchalski, Mateusz Raginia, Rafał Raginia, Patryk Szatkowski.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Zdzisław Mańkiewicz.

Wyniki pozostałych meczy I kolejki klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra:
Błękitni Studniska – KS Zryw Bratków 4:1
Olsza Olszyna – Piast Zawidów 3:1 (2:1)
WKS Żarki Średnie – LZS Kościelnik 1:1 (1:0)
Włókniarz Leśna – Skalnik Rębiszów 4:1 (2:0)
Fatma Pobiedna – Chmielanka Chmieleń 3:3 (2:1)
Pogoń Markocice – Iskra Łagów 6:0 (2:0)

Seniorzy – tabela klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra po 2 kolejkach meczy sezonu 2017/2018