Wysoka wygrana młodzików Czarnych z SGKS Gromadka

W pierwszym meczu w sezonie 2017/2018 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra, 26 sierpnia br. na lwóweckim stadionie drużyna młodzików LKS Czarni Lwówek Śląski wygrała bardzo wysoko 11:0 z drużyną SGKS Gromadka (gmina Gromadka, powiat bolesławiecki).

Przewaga młodych piłkarzy Czarnych w tym meczu była widoczna od pierwszych minut. W pierwszej połowie lwówczanie strzelili 4 bramki. W tej połowie trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Dominik Domański w minutach: 9, 18 i 22jedną bramkę w 13 minucie strzelił Jakub Michalak. Po przerwie przewaga lwóweckich młodzików jeszcze bardziej była widoczna, o czym świadczą kolejne 7 strzelonych bramek przez naszych piłkarzy. Kolejne 2 bramki w 36 i 60 minucie strzelił Jakub Michalak, co dało mu w hattricka w tym meczu. Takim samym wyczynem strzelenia 3 goli i to w ciągu 3 minut (od 40 do 42 minuty), popisał się Błażej Łoza. Natomiast po jednym golu strzelili Igor Nestorowicz w 57 minucie i Bartosz Polarczyk w 58 minucie.

Młodzicy LKS Czarni Lwówek Śląski bardzo udanie zadebiutowali w nowym sezonie w jeleniogórskiej okręgówce i po pierwszej kolejce meczy są liderem tabeli.

Czarni Lwówek Śląski– SGKS Gromadka 11:0 (4:0)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Dominik Domański – 3(9′, 18’, 22’),Jakub Michalak – 3(13′, 36’, 60’),Kacper Jędras – 3(40′, 41′, 42′),Igor Nestorowicz 57′,Bartosz Polarczyk 58′.
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Marcin Horbanowicz, Vincento Bernardo, Karol Cichończyk, Dominik Domański, Marcel Kaczmarczyk, Kacper Jędras, Bartosz Polarczyk, Bartosz Zatorski, Alan Zabiega.
Na ławce rezerwowych byli:Hubert Kocot, Igor Nestorowicz, Oskar Pulikowski, Bartosz Witkowski, Jakub Michalak, Błażej Łoza.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna SGKS Gromadka zagrała w składzie:Jakub Kliszcz, Kacper Bielak, Rafał Komarnicki, Wojciech Złotorowicz, Wiktor Adler, Dawid Anioł, Mateusz Miżdal, Michał Sasiela, Paweł Złotorowicz.
Na ławce rezerwowych był:Oliwier Dąbrowski.
Trenerem drużyny SGKS Gromadka jest Mateusz Czachara.

Pozostałe wyniki meczy młodzików w 1 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary 2:2 (1:0)
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia 0:4 (0:2)
LTS Leśna – Chrobry Nowogrodziec 3:0 (3:0)
Bobrzanie Bolesławiec – Nysa Zgorzelec 1:7 (0:1)
Karkonosze Jelenia Góra – Lotnik Jeżów Sudecki – mecz przełożony, odbędzie się 13.09.2017 r.
KKS Jelenia Góra – Łużyce Lubań – mecz przełożony, odbędzie się 20.09.2017 r.

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce meczy sezonu 2017/2018