Wygrana trampkarzy Czarnych z SGKS Gromadka

Lwówecka drużyna trampkarzy Czarnych wygrała pierwszy mecz w sezonie 2017/2018 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra. Trampkarze Czarnych Lwówek Śląski 26 sierpnia br. na lwóweckim stadionie wygrali 3:1 z trampkarzami SGKS Gromadka(gmina Gromadka, powiat bolesławiecki).

W pierwszej połowie na boisku przeważali piłkarze z Lwówka Śląskiego, którzy 3-krotnie pokonali bramkarza z Gromadki. Dwie bramki strzelił Marceli Kocotw 19 i 26 minucie oraz bramkę strzelił Bartłomiej Zubko w 34 minucie. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany i jedyną bramkę dla zespołu gości w 55 minucie strzelił Konrad Kliszcz.

Po pierwszym udanym meczu trampkarze LKS Czarni Lwówek Śląski są na 3 miejscu w tabeli, za drużynami Granica Bogatynia i LTS Leśna.

Czarni Lwówek Śląski– SGKS Gromadka 3:1 (3:0)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski:Marceli Kocot – 2 (19′ i 26’),Bartłomiej Zubko 34′.
Bramka dla drużyny SGKS Gromadka: Konrad Kliszcz 55′

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Michał Nakielski, Filip Romanek, Maciej Dziuba, Błażej Grodzki, Marceli Kocot, Kacper Królikowski, Bartosz Łastowski, Kacper Pulikowski, Wiktor Rybak, Dominik Rydel, Maciej Zatorski.
Na ławce rezerwowych byli: Mikołaj Matkowski, Igor Rodziński, Bartłomiej Zubko.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna SGKS Gromadka zagrała w składzie:Aksel Kawczyński, Jakub Bomba, Konrad Kliszcz, Kamil Kozdra, Dominik Krajcer, Hubert Krysa, Adrian Kurczyna, Emanuel Liszcz, Adrian Majeryk, Aleksander Malitka, Filip Sasiela.
Na ławce rezerwowych byli:Dawid Anioł, Kamil Jankowy, Daniel Krajcer, Patryk Pilch, Paweł Złotorowicz
Trenerem drużyny SGKS Gromadka jest Mateusz Czachara.

Pozostałe wyniki meczy trampkarzy w 1 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary 2:2 (2:1)
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia 1:12 (0:4)
LTS Leśna – Chrobry Nowogrodziec 4:2 (3:0)
Bobrzanie Bolesławiec – Nysa Zgorzelec 0:2 (0:1)
AP Chojnik Jelenia Góra – Lotnik Jeżów Sudecki – mecz rozegrany będzie 13.09.2017 r.
KKS Jelenia Góra – Łużyce Lubań – – mecz rozegrany będzie 20.09.2017 r.

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce sezonu 2017/2018