Wygrana juniorów młodszych Czarnych w pierwszym meczu sezonu

Juniorzy młodsi Czarnych Lwówek Śląski wygrali 3:2 mecz z juniorami młodszymi Kwisy Świeradów Zdrój. Pierwszy mecz w sezonie 2017/2018 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra lwóweccy i świeradowscy juniorzy młodsi rozegrali 26 sierpnia br. na stadionie w Świeradowie Zdroju.

W pierwszej połowie jako pierwszy bramkę strzelił w 25 minucie Łukasz Hacia, dając prowadzenie Czarnym. Niedługo Czarni cieszyli się prowadzeniem w tym meczu, bo 28 minucie bramkę na 1:1 dla Kwisy strzelił Michał Jabłonowski. W drugiej połowie obie drużyny postanowiły jeszcze bardziej zaangażować się w walce o wygraną w tym meczu. Prowadzenie w meczu 2:1 lwóweckim juniorom młodszym w 58 minucie dałWiktor Kossakowski.W 70 minucie wynik podwyższyłŁukasz Halia,strzelając swoją drugą bramkę w meczu.

Juniorzy młodsi Kwisy Świeradów Zdrój próbowali wywalczyć korzystny wynik w tym meczu, lecz nie udało się im to, ponieważ tylko jeszcze jedną bramkę dla gospodarzy w 79 minucie strzelił Jakub Gruszecki.

Mecz zakończył się wygraną gości z Lwówka Śląskiego, dzięki której po 1 kolejce LKS Czarni zajmują 3 miejsce w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

Kwisa Świeradów Zdrój – Czarni Lwówek Śląski 2:3 (1:1)
Bramki dla drużyny Kwisa Świeradów Zdrój: Michał Jabłonowski 28′,Jakub Gruszecki 79′.
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Łukasz Hacia – 2(25′ i 70’),Wiktor Kossakowski 58’.

Drużyna Kwisa Świeradów Zdrój zagrała w składzie:Krystian Karwata, Jakub Gruszecki, Michał Jabłonowski, Tymoteusz Kolejewski, Daniel Krukowski, Wojciech Półtorak, Szymon Sautycz, Gabriel Szumlas, Dawid Urbański, Wiktoria Zagajewska, Jakub Żurawski.
Na ławce rezerwowych byli:Jakub Musioł, Paweł Nowak, Szymon Szurmiej.
Trenerem drużyny Kwisa Świeradów Zdrój jest Krzysztof Schmidt.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Michał Nakielski, Michał Drużga, Łukasz Hacia, Wiktor Kossakowski, Paweł Malarski, Dominik Markowski, Michał Mendocha, Michał Mularczyk, Krystian Ranecki, Filip Swojnóg, Szymon Tyczkowski.
Na ławce rezerwowych byli:Adrian Puchalski, Bartosz Słomiany.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Tomasz Zdanowicz.

Pozostałe wyniki meczy juniorów młodszych w 1 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Piast Zawidów – Eskadra Bolesławiec 1:12 (0:4)
Łużyce Lubań – Bazalt Sulików 7:0 (3:0)