Wygrana młodzików Czarnych z Lotnikiem w Jeżowie Sudeckim

Drużyna młodzików Czarni Lwówek Śląski wygrała drugi mecz w sezonie 2017/2018 w jeleniogórskiej klasie okręgowej. W stadionie w Jeżowie Sudeckim, 30 sierpnia br. młodzicy Lwóweckiego Klubu Sportowego Czarni wygrali 5:2 z młodzikami Lotnika Jeżów Sudecki.

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany, obie drużyny chciał go wygrać. Już w 3 minucie prowadzenie w meczu objęli gospodarze, po bramce Łukasz Jasińskiego .Czarni po chwili, bo 5 minucie wyrównali po bramce Bartosza Witkowskiego. Kolejną szanse dla lwówczan w 14 minucie wykorzystał Vincento Bernardo.Jeszcze przed przerwą młodzicy z Jeżowa Sudeckiego wyrównali, bramkę na 2:2 strzelił Dawid Lewandowski w 24 minucie. W drugiej połowie obie drużyny miały okazje do strzelenia bramek, ale to piłkarze LKS Czarni jeszcze 3-krotnie pokonali bramkarza Lotnika. Bramki strzelili kolejno Dominik Domański w 35′, Oskar Pulikowski w 52′ i Bartosz Witkowski w 55’, co dało wygraną 2:5 młodzikom z Lwówka Śląskiego.

Po drugiej kolejce meczy drużyna młodzików Czarnych Lwówek Śląski z 6 punktami i bardzo dobrym bilansem bramkowym 16:2, zajmuje 2 miejsce za liderem, Nysą Zgorzelec w tabeli klasy Okręgowej.

Lotnik Jeżów Sudecki –Czarni Lwówek Śląski2:5 (2:2)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Bartosz Witkowski – 2(5’, 55’),Vincento Bernardo 14′, Dominik Domański 35′, Oskar Pulikowski 52′.
Bramki dla drużyny Lotnik Jeżów Sudecki: Łukasz Jasiński 3′, Dawid Lewandowski 24′.
Drużyna Lotnik Jeżów Sudecki zagrała w składzie:Krzysztof Chmiel, Jakub Durka, Gracjan Gerus, Łukasz Jasiński, Oliwia Kowal, Dawid Lewandowski, Cyprian Wolski, Urszula Zysk.
Na ławce rezerwowych był:Miłosz Dawidowicz, Alan Kondras, Jakub Murawski, Arkadiusz Wiśniewski.
Trenerem drużyny Lotnik Jeżów Sudecki jest Dawid Świder.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Marcin Horbanowicz, Vincento Bernardo, Dominik Domański, Karolina Janiszyn, Marcel Kaczmarczyk, Błażej Łoza, Oskar Pulikowski, Bartosz Witkowski, Alan Zabiega.
Na ławce rezerwowych byli:Hubert Kocot, Karol Cichończyk, Igor Nestorowicz, Bartosz Polarczyk, Ignacy Zabłocki, Bartosz Zatorski, Kacper Zieliński.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Pozostałe wyniki meczy młodzików w 2 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
LTS Leśna – Bobrzanie Bolesławiec 5:2 (3:0)
Granica Bogatynia – KKS Jelenia Góra 3:2 (2:2)
Nysa Zgorzelec – Olimpia Kamienna Góra 13:2
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk 2:0 (1:0)
Łużyce Lubań – Karkonosze Jelenia Góra 2:3 (1:1)
Chrobry Nowogrodziec – SGKS Gromadka 4:1 (1:1)

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 2 kolejce meczy sezonu 2017/2018