Trampkarze Czarnych wygrali z Lotnikiem Jeżów Sudecki

Drugi, kolejny mecz w sezonie 2017/2018 w jeleniogórskiej klasie okręgowej wygrała drużyna trampkarzy Czarni Lwówek Śląski. 30 sierpnia br. na stadionie w Jeżowie Sudeckim trampkarze Lwóweckiego Klubu Sportowego Czarni wygrali 2:0 z trampkarzami Lotnika Jeżów Sudecki.

Pomimo licznych ataków piłkarzy Lotnika od początku meczu, to piłkarze Czarnych objęli prowadzenie w 8 minucie po bramce Macieja Tomczaka, który wykorzystał błąd obrony gospodarzy. Lwówczanie dzielnie ze szczęściem, ale i skutecznie bronili swojej bramki. Natomiast trampkarzom z Jeżowa Sudeckiego brakowało w tym meczu skuteczności i szczęścia pod bramką bramkarza z Lwówka Śląskiego. Drugą bramkę Czarni zdobyli w 57 minucie po złej interwencji obrońcy Lotnika. Pomimo dużej przewagi młodych piłkarzy z Jeżowa Sudeckiego, to nasi młodzi futboliści wygrali mecz na wyjeździe.

Po drugiej kolejce meczy drużyna trampkarzy Czarnych Lwówek Śląski z 6 punktami i bilansem bramkowym 5:1, zajmuje 3 miejsce za drużynami Granica Bogatynia i Nysa Zgorzelec w tabeli klasy Okręgowej.

Lotnik Jeżów Sudecki – Czarni Lwówek Śląski 0:2 (0:1)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Maciej Tomczak 8′, Michał Karmelita 57′ (samobójcza).
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Michał Nakielski, Gracjan Perdon, Filip Romanek, Maciej Tomczak, Oliwer Gul, Bartosz Łastowski, Kacper Pulikowski, Igor Rodziński, Igor Ruszkiewicz, Wiktor Rybak, Dominik Rydel.
Na ławce rezerwowych byli:Zuzanna Gogola, Błażej Grodzki, Marceli Kocot, Wiktor Kocot
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Lotnik Jeżów Sudecki zagrała w składzie:Dawid Michalski, Marcel Dąbek, Mateusz Kania, Mateusz Karmelita, Michał Karmelita, Jakub Maślak, Olaf Mela, Konstanty Motyka, Dawid Nowak.
Na ławce rezerwowych byli:Jakub Durka, Gracjan Gerus, Łukasz Jasiński, Dawid Lewandowski.
Trenerem drużyny Lotnik Jeżów Sudecki jest Arkadiusz Lis.

Pozostałe wyniki meczy trampkarzy w 2 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
LTS Leśna – Bobrzanie Bolesławiec 3:2 (1:2)
Granica Bogatynia – KKS Jelenia Góra 5:3 (1:2)
Nysa Zgorzelec – Olimpia Kamienna Góra 7:2
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk 7:1 (5:0)
Łużyce Lubań – AP Chojnik Jelenia Góra 4:0 (0:0)
Chrobry Nowogrodziec – SGKS Gromadka 0:7 (0:3)

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 2 kolejce meczy sezonu 2017/2018