Juniorzy młodsi Czarnych wygrali z Eskadrą Bolesławiec

Juniorzy młodsiCzarnych Lwówek Śląski wygrali 1:0 z drużyną juniorów młodszych Eskadra Bolesławiec. To drugi mecz wygrany przez lwóweckich juniorów młodszych w sezonie 2017/2018 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra.

Na początku meczu, nie uwagę gości, w 6 minucie wykorzystał Michał Mendocha, który strzelił bramkę na 1:0 dla Lwóweckiego Klubu Sportowego. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym meczu. Przez większość meczu piłkarze Eskadry Bolesławiec atakowali bramkę Czarnych Lwówek Śląski. Ale zdecydowana większość tych ataków była zatrzymywana przez lwóweckich piłkarzy. Goście z Bolesławca oddali tylko kilka groźnych strzałów, które obronił bramkarz Czarnych lub były to strzały nie celne. Lwóweccy juniorzy młodsi kilkakrotnie zaatakowali bramkę Eskadry, ale nie wiele z tych ataków stanowiło duże zagrożenie.

Dzięki drugiej wygranej, juniorzy młodsi LKS Czarni Lwówek Śląski zajmują 2 miejsce za ekipą Łużyce Lubań, w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

Czarni Lwówek Śląski– Eskadra Bolesławiec 1:0 (1:0)
Bramka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Michał Mendocha 6’.
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Michał Nakielski, Oskar Justynowicz (do 55’ na boisku), Łukasz Halia, Wiktor Kossakowski, Dominik Markowski, Michał Mendocha, Michał Mularczyk, Adrian Puchalski (do 74′ na boisku), Krystian Ranecki, Filip Swojnóg, Szymon Tyczkowski.
Na ławce rezerwowych byli:Urszula Klimek (od 55′ na boisku), Michał Drużga (od 77′ na boisku), Paweł Malarski, Bartosz Słomiany.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Tomasz Zdanowicz.

Drużyna Eskadra Bolesławiec zagrała w składzie: Łukasz Tomaszewski, Kamil Bartkowiak, Rafał Ciaciek, Jakub Fila, Kryspin Greszczyszyn, Jacek Konefał, Marcel Ostrowski, Maciej Pyrka, Kacper Rzepka, Kamil Skiba, Kacper Strzelecki.
Na ławce rezerwowych był:Mateusz Pałka.
Trenerem drużyny Eskadra Bolesławiec jest Krzysztof Janowski.

Pozostałe wyniki meczy juniorów młodszych w 2 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Kwisa Świeradów Zdrój – Łużyce Lubań 0:6 (0:1)
Bazalt Sulików – Sparta Zebrzydowa 3:3 (2:1)
Piast Zawidów – pauza

Juniorzy młodsi – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 2 kolejce sezonu 2017/2018

MIEJSCE DRUŻYNY MECZE PUNKTY WYGRANE REMISY PORAŻKI BRAMKI
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 2 6 2 0 0 13:0