Młodzicy LKS Czarni przegrali z Łużycami Lubań

W trzecim meczu sezonu 2017/2018 młodzicy Czarnych Lwówek Śląski, 2 września br. na lwóweckim stadionie doznali porażki 0:5 z młodzikami Łużyce Lubań w meczu klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra.

W pierwszej połowie meczu zdecydowanie przeważali młodzicy z Lubania, trafiając aż 4-krotnie do bramki Czarnych. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, śmielej zaczęli grać piłkarze z Lwówka Śląskiego, stwarzając sobie kilka okazji do strzelenia bramki, która nie padła dla Czarnych. Natomiast jeszcze jednego gola na początku drugiej połowy strzelili piłkarze Łużyc, ustalając wynik meczu na 5:0 dla siebie.

Po 3 meczach drużyna młodzików LKS Czarni Lwówek Śląski z 6 punktami zdobytymi w dwóch pierwszych meczach, nadal zajmuje 2 miejsce w tabeli jeleniogórskiej klasy okręgowej.

Czarni Lwówek Śląski– Łużyce Lubań 5:0 (1:0)
Bramki dla drużyny Łużyce Lubań: Antonio Iannone – 2(4’, 32’), Patryk Kaźmierczak10′, Eryk Kossowski1 2′, Jan Pawlak 28′.
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Marcin Horbanowicz, Dominik Domański, Marcel Kaczmarczyk, Bartosz Polarczyk, Bartosz Witkowski, Bartosz Zatorski, Jakub Michalak, Kacper Borowski.
Na ławce rezerwowych byli: Alan Zabiega, Karol Cichończyk, Karolina Janiszyn, Błażej Łoza, Igor Nestorowicz, Kacper Zieliński.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Łużyce Lubań zagrała w składzie: Bartosz Czekaj, Antonio Iannone, Patryk Kaźmierczak, Eryk Kossowski, Oliwier Misiewicz, Łukasz Pędlowski, Dominik Szpytma, Piotr Wojtusik, Mateusz Żółtański.
Na ławce rezerwowych był:Patryk Juszczyk, Tobiasz Lamparski, Jan Pawlak, Szymon Pietrykowski, Adrian Tomczyk.
Trenerem drużyny Łużyce Lubań jest Sławomir Salach.

Pozostałe wyniki meczy młodzików w 3 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Włókniarz Mirsk – Nysa Zgorzelec 1:18 (1:10)
SGKS Gromadka – Lotnik Jeżów Sudecki 0:5 (0:3)
KKS Jelenia Góra – Olimpia Kowary 4:1 (2:0)
Bobrzanie Bolesławiec – Chrobry Nowogrodziec 3:1 (2:0)
Olimpia Kamienna Góra – LTS Leśna – mecz przełożony, odbędzie się 19.09.2017 r.
Karkonosze Jelenia Góra – Granica Bogatynia – mecz przełożony, odbędzie się 19.09.2017 r.

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 3 kolejce meczy sezonu 2017/2018