Wysoka przegrana trampkarzy Czarnych z Łużycami Lubań

Po dwóch wygranych w pierwszych meczach sezonu 2017/2018 trampkarze Czarnych Lwówek Śląski doznali porażki w meczu klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra. 2 września br. na lwóweckim stadionie trampkarze Lwóweckiego Klubu Sportowego Czarni przegrali 0:6 z trampkarzami drużyny Łużyce Lubań.

W meczu przeważali młodzi piłkarze z Lubania. W pierwszej połowie drużyn Łużyc Lubań strzeliła jednego gola. Zaś po przerwie od 60 minuty meczu dominacja gości na murawie była bardzo widoczna. W ostatnich 10 minutach meczu trampkarze Czarnych Lwówek Śląski stracili aż 5 bramek. Niestety naszym, lwóweckim piłkarzom nie udało się w tym meczu strzelić gola, dobrze dysponowanej drużynie z Lubania.

Po 3 meczach drużyna trampkarzy LKS Czarni Lwówek Śląski spadła z 3 miejsca na 6 miejsce w tabeli jeleniogórskiej klasy okręgowej.

Czarni Lwówek Śląski –Łużyce Lubań 0:6 (0:1)
Bramki dla drużyny Łużyce Lubań: Adrian Ćwiertniak – 3(18′, 60’, 62’),Tomasz Wieczorek 68′, Maciej Furmański 69′,Kornel Król 70′ .
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Igor Rodziński, Gracjan Perdon, Filip Romanek, Maciej Dziuba, Błażej Grodzki, Marceli Kocot, Kacper Królikowski, Bartosz Łastowski, Kacper Pulikowski, Wiktor Rybak, Dominik Rydel.
Na ławce rezerwowych byli:Mikołaj Matkowski, Maciej Tomczak, Igor Ruszkiewicz, Maciej Zatorski, Bartłomiej Zubko.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Łużyce Lubań zagrała w składzie: Krzysztof Schab, Damian Mańkowski, Jakub Jakubczyk, Ernest Bakalarz, Adrian Ćwiertniak, Maciej Furmański, Bartosz Kosler, Kornel Król, Marcin Orzechowski, Mikołaj Pietroński, Bartosz Szyszło.
Na ławce rezerwowych byli:Tomasz Wieczorek, Fabian Czurak, Aleksander Kamiński, Jakub Kowalczyk, Oskar Maciąg.
Trenerem drużyny Łużyce Lubań jest Rafał Wichowski.

Pozostałe wyniki meczy trampkarzy w 3 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
KKS Jelenia Góra – Olimpia Kowary 2:5 (2:2)
Włókniarz Mirsk – Nysa Zgorzelec 1:5 (0:2)
SGKS Gromadka – Lotnik Jeżów Sudecki 4:4 (2:0)
Bobrzanie Bolesławiec – Chrobry Nowogrodziec 3:0
Olimpia Kamienna Góra – LTS Leśna – mecz przełożony, odbędzie się 19.09.2017 r.
AP Chojnik Jelenia Góra – Granica Bogatynia – mecz przełożony, odbędzie się 19.09.2017 r.

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 3 kolejce meczy sezonu 2017/2018