4 miejsce Orlików w turnieju we Wleniu

Czarni Lwówek Śląski zajęli 4 miejsce w turnieju Orlików - KURIER LWÓWECKI

W dniu 29 stycznia br. na hali sportowej Zespołu Szkół we Wleniu rozegrano turniej piłki nożnej halowej w kategorii wiekowej Orlik (rocznik 2006-2007), którego organizatorem był klub GLKS Pogoń Wleń. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn piłkarskich, grających mecze system każdy z każdym. W każdym meczu drużyny z dużym zaangażowaniem rywalizowały o punkty i bramki, które zdecydowały o końcowej klasyfikacji.

Turniej piłki nożnej halowej w kategorii Orlik o Puchar Prezesa GLKS Pogoń Wleń wygrali gospodarze, piłkarze Pogoni Wleń z 4 meczami wygranymi i 1 remisem. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy UKS Pieńsk, notując 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Drużyna BKS Bolesławiec zajęła 3 miejsce, notując 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Piłkarze Czarnych Lwówek Śląski zajęli 4 miejsce, odnosząc 2 zwycięstwa i 3 porażki. Czarni Lwówek Śląski zagrali w składzie: Konrad Draj, Jakub Przybyło, Jakub Samoraj, Dominik Huzarewicz, Kamil Karpowicz, Arek Janiszyn, Tomasz Wawer oraz trener Dawid Pukszta.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Rybiałek z Pogoni Wleń. Królem strzelców z dorobkiem 6 bramek został Kacper Aleksandrowicz z UKS Pieńsk. Natomiast najlepszym bramkarzem okazała się Karmen Kołodziejczak z BKS Bolesławiec.

Wyniki meczów turniejowych

UKS Pieńsk – Wilkowianka Wilków 1:0