1990-1999

Lata 1990/1999

W latach 1990-1993 Klub nosił nazwę (MZKS) Międzyzakładowy Klub Sportowy „Czarni”, w latach 1993- do dzisiaj (LKS) Lwówecki Klub Sportowy „Czarni”.

Sezon 1990/1991

Zdjęcie -Seniorzy Czarni Lwówek Śl. - rok 1990

Od góry po lewej; trener Mirosław Witkowski, Wojciech Okrzeja, Marek Zatorski, Ireneusz Smagło, Robert Korycki, Krzysztof Rychlicki, Witold Zadykowicz, Andrzej Markowski U dołu od lewej: Zbigniew Gaweł, Roman Lisak, Mariusz Korzeniowski, Dariusz Palimąka, Janusz Pustelnik, Krzysztof Grzesik.

W sezonie 1990/1991 seniorzy występowali w lidze okręgowej i awansowali do ligi międzyokręgowej (odpowiednik dzisiejszej trzeciej ligi). Skład tej drużyny: Bogdan Jurczak – Prezes Klubu, Stefan Zakrzewski – Sekretarz Klubu, Janusz Palimąka – trener, Jan Muzyczak – kierownik drużyny, Dariusz Palimąka – bramkarz, Andrzej Markowski, Marek Chabluk, Marek Bialic, Edward Wawer, Tomasz Cabała, Tomasz Gałucha, Marek Zatorski, Piotr Bilski, Wojciech Okrzeja – bramkarz, Zdzisław Mańkiewicz, Jan Wrona, Artur Gmurkowski, Ryszard Bilski, Roman Lisak, Krzysztof Rychlicki, Marcin Hołyszewski.

W lutym 1991 r. seniorzy uczestniczyli w obozie szkoleniowym zimowym w Świeradowie Zdroju.

Zdjęcie -1991 rok – seniorzy – obóz zimowy Świeradów Zdrój

1991 - obóz letni - Świeradów Zdró

góra od lewej: trener -Janusz Palimąka, Tomasz Cabała, Ryszard Bilski, Krzysztof Rychlicki, Marek Zatorski, Andrzej Markowski, sekretarz Zarządu – Stefan Zakrzewski,dół od lewej: Zdzisław Mańkiewicz, Andrzej Dudek, Mariusz Jarosz, Edward Wawer, Ireneusz Smagło, nieobecny: Roman Lisak (fotograf)

Sezon 1991/1992

Latem 1991 r. seniorzy po awansie do ligi międzyokręgowej - odpowiednik dzisiejszej III ligi - brali udział w obozie szkoleniowym letnim w Mielnie-Unieściu. Podczas tego obozu zagrali cztery mecze kontrolne:

• na stadionie miejskim w Koszalinie – z III ligową (odpowiednik II ligi) Gwardią Koszalin po jej spsdku z II ligi  zwyciężając 10-0,

• na stadionie miejskim w Kołobrzegu – z III ligową (odpowiednik II ligi)  z Kotwicą Kołobrzeg zwyciężając 3-1,

• na stadionie w Mielnie – z Kolejarzem Łódź (I liga kobiet - odpowiednik ekstraklasy) zwyciężając 11-0,

• na stadionie w Mielnie – z KS Sulejówek (klasa B grupa warszawska) 10-1.

Zdjęcie - Seniorzy Czarni Lwówek Śl. - rok 1991 - obóz letni Mielno-Unieście.

Zdjęcie wykonane przed meczem towarzyskim LKS Czarni Lwówek Śl. - Gwardia Koszalin.

Góra od lewej strony: Kierownik drużyny - Jerzy Żoga, Marek Bialic, Tomasz Cabała, Edward Wawer, Andrzej Markowski, Dariusz Palimąka, Marek Zatorski, Wojciech Okrzeja, trener Janusz Palimąka, Dół od lewej strony: Piotr Bilski, Ryszard Bilski, Zdzisław Mańkiewicz, Jan Wrona, Roman Lisak, Krzysztof Rychlicki, Marcin Hołyszewski, Artur Gmurkowski.

Sezon 1992/1993

Zdjęcie - Seniorzy Czarni Lwówek Śl. - rok 1992

Od lewej góra: kierownik drużyny Jan Muzyczak, sekretarz Zarządu Stefan Zakrzewski, Dariusz Palimąka, Andrzej Markowski, Marek Chabluk, Marek Bialic, Edward Wawer, Tomasz Cabała, Tomasz Gałucha, trener JanuszPalimąka, Prezes Klubu - Bogdan Jurczak Udołu od lewej: Piotr Bilski, Wojciech Okrzeja, Zdzisław Mańkiewicz, Jan Wrona, Artur Gmurkowski, Ryszard Bilski, RomanLisak,Krzysztof Rychlicki, Marcin Hołyszewski Nieobecni: Marek Zatorski

Sezon 1993/1994

Sezon 1994/1995

W lutym 1995 roku zorganizowano zimowy obóz szkoleniowy Czarnych w Świeradowie Zdroju.

1995 rok

Sezon 1995/1996

Sezon 1996/1997

Sezon 1997/1998