Wyniki turniejów

W turnieju piłkarskim organizowanym na stadionie miejskim w Lwówku Śl. w dniu 17 kwietnia 2016 r. drużyna Żaków LKS Czarni Lwówek Śl. zajęła 4 miejsce na 6 uczestniczących drużyn. W turnieju brały udział prócz gospodarzy drużyny Talent I Bolesławiec, Talent II Bolesławiec, COMT Bolesławiec, Majdan Bolesławice, BKS Bobrzanie Bolesławiec. W turnieju zwyciężyła drużyna Talent I Bolesławiec. Poniżej przedstawiam zestawienie meczów i tabele wyników turnieju:

Faza grupowa:

Grupa A Grupa B

Talent I Bolesławiec - LKS Czarni Lwówek Śl. 5-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Talent II Bolesławiec 2-1

Talent I Bolesławiec - Majdan Bolesławice 5-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec - COMT Bolesławiec 1-6

LKS Czarni Lwówek Śl. - Majdan Bolesławice 3-1 Talent II Bolesławiec - COMT Bolesławiec 0-4

Wyniki fazy grupowej:

Grupa A Grupa B

1. Talent I Bolesławiec pkt 6 bramki 10-3 1. COMT Bolesławiec pkt 6 bramki 10-1

2. LKS Czarni Lwówek Śl. pkt 3 bramki 5-6 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec pkt 3 bramki 3-7

3. Majdan Bolesławice pkt 0 bramki 2-8 3 Talent II Bolesławiec pkt 0 bramki 1-6

Mecz o 5 piąte miejsce odbył się pomiędzy drużynami Majdan Bolesławice i Talentem II Bolesławiec, meczzakończył się remisem 2-2, w serii rzutów karnych zwyciężyła drużyna Talent II Bolesławiec 4-3.

Mecze półfinałowe:

Talent I Bolesławiec - BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-0 i COMT Bolesławiec - LKS Czarni Lwówek Śl. 6-1

Meczo 3 miejsce rozegrany został pomiędzy drużynami BKS Bobrzanie Bolesławiec i LKS Czarnymi Lwówek Śl.,mecz zakończył się remisem 2-2, w serii rzutów karnych 3-1 wygrał BKS Bobrzanie Bolesławiec

Mecz finałowy o 1 miejsce odbył się pomiędzy drużynami COMT Bolesławiec i Talent I Bolesławiec, mecz ten zakończył się wynikiem 0-5.

Poniżej publikujemy tabelę końcową turnieju:

1. Talent I Bolesławiec
  2. COMT Bolesławiec
  3. BKS Bobrzanie Bolesławiec
  4. LKS Czarni Lwówek Śl.
  5. Talent II Bolesławiec
  6. Majdan Bolesławice

.Rada trenerów wyróżniła okolicznościowymi statuetkami następujących zawodników:Kacper Kuboń(COMT Bolesławiec) , Karolina Janiszyn (LKS Czarni Lwówek Śl.), Bartosz Karpiak (BKS Bobrzanie Bolesławiec) , Mateusz Sieczkowski (Talent I Bolesławiec).

Drużyna Żaków LKS Czarni Lwówek Śl. wystąpiła w nastepującym składzie: 1-Karolina Janiszyn (bramkarka), 17-Dominik Huzarewicz, 16-Dawid Delus, 9-Kamil Karpowicz, 11-Antoni Mocyk, 15-Oliwier Iwiński, 8-Michał Okrzeja, 3-Konrad Draj, 6-Arkadiusz Janiszyn, 17-Jakub Pietranis, 10-Michał Cieślak.

Kolejny turniej Żaków odbędzie się 1 maja 2016 r. w Bolesławcu - organizatorem tego turnieju będzie drużyna COMT Bolesławiec.