2000-2009

Lata 2000/2009

Sezon 2000-2001

Seniorzy. Drużyna występuje w klasie okręgowej. Trenerem jest Pan Wiesław Sapiński. Po 5 meczach rezygnuje z trenowania i. przechodzi do klubu „Chrobry” Nowogrodziec. Obowiązki trenera przejmuje Pan Eugeniusz Suproń z Gryfowa Śl.

Z drużyny odeszli:

• Artur Anioł – do „Chrobrego” Głogów,

• Adam Malczyk – do LZS Łąka,

• Zdzisław Mańkiewicz – do „Łuzyc” Lubań.

2005 rok

2006 rok

Juniorzy starsi. Po awansie do dolnośląskiej ligi juniorów z braku środków finansowych drużyna rozegrała tylko rundę jesienną. Wiosną drużyna została wycofana z rozgrywek. Trenerem był Pan Jarosław Stankiewicz.

Latem 2001 roku w Mladych Bukach – Czechy zorganizowano obóz szkoleniowy letni dla seniorów Czarnych.

2001 rok

Sezon 2001/2002

Seniorzy. Drużyna występuje w klasie okręgowej. Trenerem w rundzie jesiennej jest Pan Wiesław Sapiński, a rundzie wiosennej Pan Arkadiusz Cichoń. Z drużyny odeszli:

• Marcin Zaborski – do Włókniarza Mirsk,

• Marcin Leszczyński – do Włókniarza Mirsk,

• Marcin Walewski – do Włókniarza Mirsk,

• Grzegorz Paliński – do Włókniarza Mirsk,

• Krzysztof Gołębiowski – studia w Poznaniu

Wiosną 2002 roku pod odejściu kilku zawodników do innych drużyn, drużyna seniorów została wycofana do Klasy „A”. Awans do klasy okręgowej uzyskała w 2004 roku i występuje w tej grupie do dzisiaj.

Sezon 2002/2003

W roku 2003 opracowano logo Klubu, które używane jest między innymi na legitymacjach członkowskich, dresach, proporczykach i szalikach klubowych.

Sezon 2003/2004

Sezon 2004/2005

Sezon 2005/2006

W roku 2006 uporządkowano sprawy organizacyjne Klubu tj.:

• uchwalono nowy statut klubu,

• zarejestrowano stowarzyszenie sportowe LKS Czarni Lwówek Śl. w Krajowym Rejestrze Sądowym,

• Klub otrzymał licencję w OZPN Jelenia Góra na rozgrywki w klasie „O”,

• Klub uzyskał statut OPP – Organizacji Pożytku Publicznego.

Sezon 2006/2007

We wrześniu  2006 roku odbyły się uroczystości z okazji 60-lecia naszego klubu - patrz galeria pod linkiem http://lksczarnilwowek.futbolowo.pl/gallery/29928.

Sezon 2007/2008

Sezon 2008/2009

Sezon 2009/2010

W sezonie 2009/2010 seniorzy Czarnych występowali w lidze okręgowej.Skład seniorów z tego sezonu: bramkarze – Marcin Hubski i Arkadiusz Fijałkowski, obrońcy – Marcin Sikora, Arkadiusz Bowszys, Paweł Grabkowski, Mateusz Suchecki, Kamil Skolimowski, Maciej Troszczyński, Grzegorz Wołoszyn, pomocnicy – Dariusz Podobiński, Adrian Stec, Jakub Karasiński, Mateusz Zatylny, Mateusz Masalski, Bartosz Sikora, Grzegorz Faliński, napastnicy – Filip Godlewski, Kacper Włodarek, Damian Mysków, Jan Wrona.

Do składu drużyny seniorów doszli:

• Kamil Skolimowski – powrót z KS Włodzice Wlk.( klasa B),
  • Mateusz Zatylny, Jakub Karasiński i Damian Mysków – z drużyny juniorów Czarnych.

Ze składu drużyny odeszli:

• Przemysław Kufel – Jawa Otok,
  • Piotr Bałut – powrót do Twardego Świętoszów, Daniel Markiewicz i Tomasz Woźniczka – Pogoń Wleń,
  • Marcin Malewski i Artur Nakielski – nie podjęli treningów.

Skład Zarządu LKS: prezes – Andrzej Szymonajtis, wiceprezes – Edward Twardochleb, członkowie – Ryszard Młyńczyk, Wojciech Okrzeja, Ryszard Chodowski, Henryk Kulesza, Marcin Karasiński, Wiesław Maj.

W lipcu 2009 zmarł Rafał Karasiński – wiceprezes LKS Czarni Lwówek Śl. - wieloletni zasłużony działacz sportowy, były zawodnik drużyny LKS Czarni Lwówek Śl.