2010-do dzisiaj

Lata 2010/2016

W sezonie 2010/2011 seniorzy Czarnych występowali w lidze okręgowej z drużynami: Nysa Zgorzelec, Granica Bogatynia, Włókniarz Mirsk, GKS Warta Bolesławiecka, Łużyce Lubań, Olimpia Kowary, Lotnik Jeżów Sudecki, Orzeł Wojcieszów, GKS Raciborowice, Woskar Szklarska Poręba, Piast Dziwiszów, Olimpia Kamienna Góra, Victoria Ruszów, Gryf Gryfów Śl.,Sparta Zebrzydowa.

W tym sezonie seniorzy Czarnych występowali w składzie: prezes – Andrzej Szymonajtis, kierownik drużyny – Franciszek Bałut, trener – Jan Wrona, bramkarze – Arkadiusz Fijałkowski, Rafał Golba, Dawid Wawer, obrońcy – Arkadiusz Bowszys, Paweł Grabkowski, Mateusz Masalski, Marcin Sikora, Kamil Skolimowski, Adrian Stec, Mateusz Suchecki, pomocnicy – Grzegorz Faliński, Jakub Karasiński, Dawid Kostera, Dariusz Podobiński, Adrian Roskowiński, Bartosz Sikora, Grzegorz Wołoszyn, Mateusz Zatylny, Tomasz Zdanowicz, napastnicy – Filip Godlewski, Jakub Sosulski, Kacper Włodarek i Jan Wrona.

W sezonie 2011/2012 seniorzy Czarnych występowali w lidze okręgowej z drużynami: Łużyce Lubań, BKS Bobrzanie Bolesławiec, GKS Leśnik Osiecznica, Olimpia Kowary, Lotnik Jeżów Sudecki, Pri Bazalt- Włókniarz Mirsk, Olimpia Kamienna Góra, GKS Warta Bolesławiecka, Piast Wykroty, Victoria Ruszów, Piast Dziwiszów, Olsza Olszyna, Pegaz Krzeszów i GKS Raciborowice.

W tym sezonie seniorzy Czarnych występowali w składzie: trener – Jan Wrona, bramkarze – Arkadiusz Fijałkowski, Rafał Golba, Dawid Wawer, obrońcy – Arkadiusz Bowszys, Paweł Grabkowski, Przemysław Kufel, Marcin Sikora, Maciej Troszczyński, Kamil Skolimowski, Mateusz Suchecki, pomocnicy – Mateusz Zatylny, Jakub Karasiński, Jan Wrona, Bartek Sikora, Kamil Mielnik, Dariusz Podobiński, napastnicy – Filip Godlewski i Ireneusz Grabkowski.

Ze składu odeszli: Kacper Włodarek, Dawid Kostera, Bartosz Pabian, Mateusz Masalski i Jakub Sosulski.

Trenerem młodzików i trampkarzy był Roman Lisak, trenerem juniorów starszych – Tomasz Zdanowicz.

Na wiosnę 2012 r. seniorzy Czarnych rozegrali mecze sparingowe:

• Z Orkanem Szczedrzykowice (IV liga) 0-5,

• Z Iskrą Kochlice (IV liga) 1-4 (bramka Ireneusz Grabkowski,

• Z Piastem Dziwiszów (IV liga) 1-3 (bramka Marcin Sikora)

• Z Czarnymi Rokitki (klasa O) 1-8 (bramka Filip Godlewski)

• Z Mewą Kunice (klasa O) 3-2 (bramki Ireneusz Grabkowski, Kamil Mielnik i Bartosz Sikora)

W dniach 11-14 maja 2012 r. w Lwówku Wlkp. Odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Mini-Uuro 2012 zorganizowany przez Stowarzyszenie KOLD. W turnieju wzięło udział 24 zespoły z Estonii, Litwy, Słowacji, Słowenii i Polski. Nasi chłopcy zajęli 11 miejsce na 24 drużyny.

W sezonie 2012/2013 seniorzy Czarnych występowali w lidze okręgowej z drużynami: BKS Bobrzanie Bolesławiec, Pri Bazalt- Włókniarz Mirsk, Leśnik Osiecznica, Twardy Świętoszów, Piast Wykroty, Lotnik Jeżów Sudecki, Pogoń Świerzawa, Endico-Mitex Podgórzyn, Piast Dziwiszów, Victoria Ruszów, Kwisa Świeradów Zdrój, Olimpia Kamienna Góra, Bazalt Sulików, GKS Warta Bolesławiecka, Jawa Otok.

W tym sezonie seniorzy Czarnych wystąpili w składzie: trener – Jan Wrona, bramkarze – Arkadiusz Fijałkowski i Dawid Wawer, obrońcy – Arkadiusz Bowszys, Dawid Kostera, Paweł Grabkowski, Mateusz Suchecki, Przemysław Kufel, Maciej Troszczyński, Tomasz Piszczałka, pomocnicy - Jakub Karasiński, Ireneusz Grabkowski, Jan Wrona, Artur Nakielski, Zdzisław Nakielski, Bartosz Sikora, Dariusz Podobiński, Kamil Skolimowski, Tomasz Zdanowicz, napastnicy – Kacper Włodarek, Wojciech Świętochowski, Kamil Mielnik, Damian Myśków.

Do składu drużyny doszli: Zdzisław Mańkiewicz – Jawa Otok, Jakub Staszkiewicz – Polonia Bielawa Wrocław, Wojciech Świętochowski – Pogoń Wleń. Ze składu odeszli: Marcin Sikora i Rafał Golba – zakończenie kariery, Mateusz Zatylny – Olimpia Kowary, Filip Godlewski – Piast Wykroty. Trener juniorów młodszych – Jakub Staszkiewicz, trener młodzików i trampkarzy – Roman Lisak.

W sezonie 2013/2014 seniorzy Czarnych występowali w lidze okręgowej z drużynami: Włokniarza Mirsk, Włókniarza Leśna, Nysy Zgorzelec, Piasta Wykroty, Leśnika Osiecznica, Olimpii Kamienna Góra, Lotnika Jeżów Sudecki, Twardego Świętoszów, Victorii Ruszów, Hutnika Pieńsk, Orła Lubawka, Piasta Dziwiszów, Łużyc Lubań, Endico Podgórzyn, Pogoni Świerzawa.

W tym sezonie seniorzy Czarnych wystąpili w składzie: trener – Jan Wrona, bramkarz – Rafał Golba, Maciej Troszczyński, Marcin Sikora, Jan Wrona, Przemysław Kufel, Kamil Mielnik, Krzysztof Złocik, Kacper Włodarek, Zdzisław Mańkiewicz, Jakub Romanek, Jakub Karasiński, Grzegorz Skwara, Bartosz Sikora.

W sezonie 2014/2015 seniorzy Czarnych występowali w lidze okręgowej z drużynami: Twardego Świętoszów, Lotnika Jeżów Sudecki, Piasta Wykroty, Warty Bolesławieckiej, Olimpii Kamienna Góra, Leśnika Osiecznica, Orlików Węgliniec, Piasta Dziwiszów, Włókniarza Leśna, Hutnika Pieńsk, Gryfa Gryfów Śl., Łużyc Lubań, GKS Raciborowic, Piasta Zawidowa, Victorii Ruszów.

Skład drużyny seniorów Czarnych z tego sezonu: Jan Wrona – trener, Ryszard Młyńczyk = prezes, bramkarze – Arkadiusz Fijałkowski, Rafał Golba, Dawid Wawer, obrońcy: Arkadiusz Bowszys, Marek Dziuba, Paweł Grabkowski, Dawid Kostera, Przemysław Kufel, Tomasz Piszczałka, Marcin Sikora, Mateusz Suchecki, Maciej Troszczyński, pomocnicy: Patryk Bartek, Łukasz Bursacki, Piotr Bursacki, Kamil Mielnik, Ireneusz Grabkowski, Jakub Karasiński, Marcin Kozań, Zdzisław Mańkiewicz, Artur Nakielski, Jan Wrona, Tomasz Zdanowicz, Wojciech Żmitro, napastnicy: Jakub Romanek, Grzegorz Skwara, Bartosz Sikora, Kacper Włodarek, Krzysztof Złocik.

Informacje w trakcie uzupełnienia.