Kibice

Czarni Lwówek Śląski

Aktualnie klub LKS Czarni Lwówek Śląski nie posiada Klubu Kibica. Na mecze pojawiają się kibice związani z klubem np. byli piłkarze i ich rodziny, na mecze też przychodzą całe rodziny. Zachowanie kibiców na meczach jest spokojne, bez żadnych incydentów. Kibice nie są nastawieni wrogo do żadnego klubu (brak tzw. kos). Zwykle na mecze wyjazdowe drużyn klubowych wyjeżdżają jedynie zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi bez kibiców. Klub LKS Czarni Lwówek Śl. posiada barwy żółto-zielone.

Znalezione obrazy dla zapytania szalik lks czarni lwówek śląski

Historia

Klub LKS Czarni Lwówek Śl. wspomina z lat 80-90 prawdziwych kibiców klubu np. Pana Józefa Buldończyka z syreną strażacką, Pana Julka Mendel ps. "Julek" , Pana Tadeusza Malczyka. ps. "Kominiarz" w czasach gdy klub święcił sukcesy sportowe. Pan Julek stał zawsze na bramce przy sprzedaży biletów, obecny na każdym meczu na miejscu i na wyjeździe.

Osoby których pamięć nie szwankuje zapraszamy do siedziby klubu, aby wspomnienia o dawnych kibicach nie zaginęły, a które zostaną umieszczone na niniejszej stronie.

Kibice LKS Czarni