Czarni na otwarciu XIX Lwóweckiego Lata Agatowego!

W dniu 15 lipca 2016 r. o godz. 20.00 w Lwówku Śląskim na Placu Wolności odbyła się Parada Poszukiwaczy Skarbów stanowiąca element otwarcia międzynarodowej imprezy masowej pn. XIX Lwóweckie Lato Agatowe, Nasz klub LKS Czarni Lwówek Śl. reprezentowała liczna grupa młodych adeptów piłki nożnej (Żaki, Orliki, Młodziki i Trampkarze) - łącznie 20 zawodników,

Ponadto nasz klub reprezentowali: Prezes Klubu wraz z małżonką, Wiceprezes Klubu z synem, przedstawiciele Rady Rodziców Drużyn Młodzieżowych (2 osoby) oraz dwójka rodziców jednego z piłkarzy.

Nasi zawodnicy na paradę ubrali koszulki klubowe, "uzbrojeni" byli w baner klubowy oraz chorągiewki klubowe.

Konferansjer parady niestety popełnił "faux-pas" i nie odczytał ze sceny przygotowanej uprzednio przez Wiceprezesa Klubu formuły opisującej nasz klub i zaproszenia na 70 lecie Klubu planowane na wrzesień 2016 r.

W mojej ocenie organizator parady popełnił "faux-pas" sytuując nasz klub z 70 letnią tradycją tuż za Football Academy Lwówek Śl z trzyletnim ledwie stażem.

Niemniej jednak zabawa była przednia o czym świadczą załączone zdjęcia.

15 lipca 2016 parada na XIX LLA

Powiązana galeria: