Przegrany mecz młodzików Czarnych z Granicą w Bogatyni

W drugim meczu na wyjeździe w sezonie 2017/2018 młodzicy Czarnych Lwówek Śląski doznali przegranej 1:4 z Granicą Bogatynia.

W pierwszej meczu rozgrywanego 6 września na stadionie w Bogatyni obie drużyny strzeliły po 1 bramce. Jako pierwszy do bramki Czarnych trafił w 18 minucie Dawid Laga, piłkarz Granicy Bogatynia. W 25 minucie wyrównał Marcel Kaczmarczyk z Czarnych Lwówek Śląski.

Niestety w drugiej połowie aż 3 krotnie lwóweckiego bramkarza pokonał Kacper Kudzia, zdobywając bramki dla drużyny z Bogatyni w 36, 42 i 49 minucie meczu. Gospodarze w tym meczu byli bardzo skuteczni praktycznie wykorzystali do strzelenia 4 bramek, wszystkie swoje okazje. Natomiast młodzicy Lwóweckiego Klubu Sportowego byli na boisku Bogatyni bardzo nieskuteczni, marnując wiele dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych goli. Lwówczanie często trafiali swoim strzałami w bramkarza lub obok bramki.

Po czwartym meczu w tym sezonie młodzicy LKS Czarni Lwówek Śląski spadli z 2 miejsca (przed tym meczem) na 6 miejsce w tabeli klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra.

Granica Bogatynia –Czarni Lwówek Śląski 4:1
Bramki dla drużyny Granica BogatyniaKacper Kudzia – 3 (36′, 42’, 49’),Dawid Laga 18′.
Bramka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Marcel Kaczmarczyk 25’.

Drużyna Granica Bogatynia zagrała w składzie:Oktawian Majewski, Konrad Jackowiak, Kacper Kudzia, Fabian Skóra, Kacper Bednarek, Mateusz Iwanowski, Dawid Laga, Michał Mirek, Alan Popioł.
Na ławce rezerwowych był:Bartosz Puła.
Trenerem drużyny Granica Bogatynia jest Jacek Panfil.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Alan Zabiega, Adrian Pokomejko, Vincento Bernardo, Dominik Domański, Marcel Kaczmarczyk, Błażej Łoza, Bartosz Zatorski, Kacper Zieliński, Kacper Borowski.
Na ławce rezerwowych byli:Zuzanna Gogola, Adrian Jędras, Hubert Kocot, Karolina Janiszyn, Igor Nestorowicz, Bartosz Polarczyk, Bartosz Witkowski, Jakub Michalak.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Pozostałe wyniki meczy młodzików w 4 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Nysa Zgorzelec – KKS Jelenia Góra 6:0 (2:0)
Łużyce Lubań – SGKS Gromadka 13:0 (3:0)
Olimpia Kowary – Karkonosze Jelenia Góra 1:5 (0:2)
LTS Leśna – Włókniarz Mirsk 6:2 (2:2)
Chrobry Nowogrodziec – Lotnik Jeżów Sudecki 3:2 (1:1)
Bobrzanie Bolesławiec – Olimpia Kamienna Góra 1:1 (1:1)

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 4 kolejce meczy sezonu 2017/2018