Trampkarze LKS Czarni wysoko przegrali z Granicą w Bogatyni

W czwartym meczu jeleniogórskiej klasy Okręgowej sezonu 2017/2018 trampkarze Czarnych Lwówek Śląski doznali drugiej porażki. 6 września br. na stadionie w Bogatyni trampkarze LKS Czarni wysoko przegrali 1:8 z trampkarzami Granicy Bogatynia.

W meczu z minuty na minutę wzrastała przewaga gospodarzy, którzy w 17 minucie strzelili pierwszą bramkę, jej autorem byłMichał Młodzianowski. Również kolejne dwa gole strzelił Michał Młodzianowski, pokonując lwóweckiego bramkarza w 22 i 26 minucie. Czarni odpowiedzieli w 28 minucie strzeleniem jedynej bramki w tym meczu, której zdobywcą był Marceli Kocot. W drugiej połowie piłkarze z Bogatyni stwarzali jeszcze więcej okazji bramkowych, z których strzelili pięć bramek w ciągu 20 minut. Dwie bramki dla Granicy strzelił Mateusz Gościniak, a po jednym golu zdobyli Dominik DykaFilip Chróścicki,Nikodem Remian.

Po 4 meczach trampkarze LKS Czarni Lwówek Śląski zajmują 6 miejsce w tabeli klasy Okręgowej.

Granica Bogatynia – Czarni Lwówek Śląski 8:1 (3:1)
Bramki dla drużyny Granica Bogatynia: Michał Młodzianowski – 3 (17′, 22’, 26’), Mateusz Gościniak – 2 (47′, 55′), Dominik Dyka 39′, Filip Chróścicki 45′, Nikodem Remian 59′.
Bramka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Marceli Kocot28’.

Drużyna Granica Bogatynia:zagrała w składzie: Kordian Krauze, Filip Chróścicki, Dominik Dyka, Mateusz Gościniak, Jakub Łowczynowski, Samuel Mały, Michał Młodzianowski, Kacper Oleksik, Adrian Piotrowski, Nikodem Remian, Jakub Tyszkiewicz.
Na ławce rezerwowych byli: Krystian Wajer, Jakub Klimczak, Wiktor Dynus, Oktawian Majewski.
Trenerem drużyny Granica Bogatynia jest Jacek Panfil.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie:Igor Rodziński, Gracjan Perdon, Mikołaj Matkowski, Filip Romanek, Maciej Dziuba, Błażej Grodzki, Marceli Kocot, Kacper Królikowski, Bartosz Łastowski, Kacper Pulikowski, Dominik Rydel.
Na ławce rezerwowych byli:Gracjan Garbiec, Oskar Śliwiński, Maciej Tomczak, Igor Ruszkiewicz, Szymon Zając, Maciej Zatorski, Bartłomiej Zubko.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Pozostałe wyniki meczy trampkarzy w 4 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Nysa Zgorzelec – KKS Jelenia Góra 8:2
LTS Leśna – Włókniarz Mirsk 5:1 (3:0)
Chrobry Nowogrodziec – Lotnik Jeżów Sudecki 0:8 (0:4)
Olimpia Kowary – AP Chojnik Jelenia Góra 1:2 (1:1)
Łużyce Lubań – SGKS Gromadka 6:1 (2:0)
Bobrzanie Bolesławiec – Olimpia Kamienna Góra 0:12 (0:5)

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 4 kolejce meczy sezonu 2017/2018