Trzecia wygrana młodzików Czarnych w sezonie

Trzecie zwycięstwo w tym sezonie w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy Okręgowej odnieśli młodzicy LKS Czarni Lwówek Śląski w meczu z Olimpią Kowary. Młodzicy Czarnych 9 września br. na stadionie w Lwówku Śląskim wygrali 4:1 z młodzikami Olimpii Kowary.

W pierwszej połowie bramkarza z Kowary Czarni pokonali jeden raz, w 20 minucie gola zdobył Igor Nestorowicz. Natomiast po przerwie przewaga lwóweckich młodzików był jeszcze bardziej widoczna. Lwówczanie czterokrotnie umieścili piłkę w siatce bramki gości. Najpierw Czarni podwyższyli prowadzenie w meczu do 3:0, po bramkach Dominika Domańskiego w 32 minucie i Marcela Kaczmarczyka. Rozmiary porażki dla Olimpii Kowary w 42 minucie zmniejszył Maksymilian Pietrzyk, strzelając jedyną bramkę w tym meczu dla gości. Po chwili w 45 minucie gola na 4:1 dla Czarnych strzeliłOskar Pulikowski.Zaś przed końcem meczu w 58 minucie, drugiego gola tego dnia strzelił Igor Nestorowicz i ustalił wynik meczu na 5:1.

Dzięki dobrej grze po 5 meczach w sezonie 2017/2018 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra młodzicy Czarnych Lwówek Śląski zajmują 5 miejsce w tabeli.

Czarni Lwówek Śląski– Olimpia Kowary 5:1 (1:0)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Igor Nestorowicz – 2 (20′, 58′), Dominik Domański 32′, Marcel Kaczmarczyk 40′, Oskar Pulikowski 45′.
Bramka dla drużyny Olimpia Kowary: Maksymilian Pietrzyk 42′.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Alan Zabiega, Dominik Karp, Vincento Bernardo, Dominik Domański, Marcel Kaczmarczyk, Błażej Łoza, Igor Nestorowicz, Bartosz Polarczyk, Oskar Pulikowski.
Na ławce rezerwowych byli:Zuzanna Gogola, Adrian Pokomejko, Jakub Samoraj, Kacper Zieliński.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Olimpia Kowary zagrała w składzie: Kacper Maciąg, Olivier Kurzawski, Maksymilian Pietrzyk, Patryk Jakubowski, Kacper Cichomski, Dawid Skrzydlewski, Marcin Słowik, Kacper Wołochowicz, Dawid Wysocki.
Na ławce rezerwowych był:Kamil Kaczor, Marcel Janiak, Kacper Wysoczański.
Trenerem drużyny Olimpia Kowary jest Piotr Hobgarski.

Pozostałe wyniki meczy młodzików w 5 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Włókniarz Mirsk – Bobrzanie Bolesławiec 2:3 (0:2)
Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec 1:4 (0:2)
Lotnik Jeżów Sudecki – Łużyce Lubań 3:8 (3:3)
KKS Jelenia Góra – LTS Leśna 3:4 (0:2)
SGKS Gromadka – Granica Bogatynia 0:6 (0:4)
Olimpia Kamienna Góra – Chrobry Nowogrodziec

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 5 kolejce meczy sezonu 2017/2018