Przegrana trampkarzy Czarnych w meczu z Olimpią Kowary

Drużyna trampkarzy Czarnych Lwówek Śląski przegrała 1:3 z drużyną Olimpii Kowary, rozgrywany 9 września br. na lwóweckim stadionie. Trampkarze LKS Czarni przegrali trzeci mecz z rzędu w rozgrywkach piłkarskich jeleniogórskiej klasy Okręgowej sezonu 2017/2018.

W pierwszych 15 minutach meczu dwie szanse na strzelenie gol wykorzystali piłkarze z Kowary. Strzelcami bramek byli Adrian Krzysztoń w 8 minucie i Kamil Respondek w 15 minucie. Niestety Czarni strzelili w tym meczu jednego gola i to dopiero w drugiej połowie. W 37 minucie Gracjan Perdon pokonał bramkarza Olimpii Kowary. Natomiast wynik meczu na 1:3 dla gości ustalił w 55 minucie Kamil Respondek, strzelając swojego gola w tym dniu.

Po przegranej w 5 meczu trampkarze LKS Czarni Lwówek Śląski zanotowali spadek w tabeli lasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra, z miejsca 6 na 8 pozycję.

Czarni Lwówek Śląski – Olimpia Kowary 1:3 (0:2)
Bramka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Gracjan Perdon 37′.
Bramki dla drużyny Olimpia Kowary: Kamil Respondek – 2 (15’, 55’), Adrian Krzysztoń 8’.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Igor Rodziński, Gracjan Perdon, Filip Romanek, Maciej Dziuba, Marceli Kocot, Kacper Królikowski, Bartosz Łastowski, Kacper Pulikowski, Wiktor Rybak.
Na ławce rezerwowych byli:Wiktor Kocot, Szymon Zając, Maciej Zatorski.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Olimpia Kowary zagrała w składzie: Maciej Mrozik, Bartosz Borowiec, Krystian Czuba, Jakub Jakubiak, Adrian Krzysztoń, Jakub Ożóg, Jakub Petyniak, Tomasz Ścisłowicz, Bartłomiej Zakrzewski.
Na ławce rezerwowych byli: Mariusz Sawicki, Kamil Respondek, Adam Dul, Dominik Kania, Kacper Maciąg, Oskar Zarzycki.
Trenerem drużyny Olimpia Kowary jest Paweł Zarzycki.

Pozostałe wyniki meczy trampkarzy w 5 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
SGKS Gromadka – Granica Bogatynia 0:7 (0:1)
Włókniarz Mirsk – Bobrzanie Bolesławiec 6:2 (4:1)
AP Chojnik Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec 7:0 (4:0)
KKS Jelenia Góra – LTS Leśna 4:3 (1:2)
Lotnik Jeżów Sudecki – Łużyce Lubań 3:2 (1:2)
Olimpia Kamienna Góra – Chrobry Nowogrodziec

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 5 kolejce meczy sezonu 2017/2018