Juniorzy młodsi Czarnych przegrali ze Spartą w Zebrzydowej

Juniorzy młodsi Czarnych Lwówek Śląski 9 września br. na stadionie w Zebrzydowej przegrali 0:1 z juniorami młodszymi Sparty Zebrzydowa, w 5 kolejce meczy klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra.

Mecz był dosyć wyrównany, jedyną i zwycięską bramkę dla drużyny Sparta Zebrzydowa strzelił w 38 minucie Jacek Kot. Niestety juniorzy z Lwówka Śląskiego mimo okazji na strzelenie goli, nie pokonali bramkarza gospodarzy.

Po rozegraniu 4 meczy juniorzy młodsi LKS Czarni Lwówek Śląski zajmują 4 miejsce (spadek z miejsca 2) z 6 punktami, w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

Sparta Zebrzydowa –Czarni Lwówek Śląski 1:0 (1:0)
Bramka dla drużyny Sparta ZebrzydowaJacek Kot38′.

Drużyna Sparta Zebrzydowazagrała w składzie: Miłosz Bochenek, Piotr Mrozik, Martyna Walęga, Damian Czyż, Łukasz Drąg, Bartłomiej Engel (do 60′ na boisku), Jakub Jaskot, Dawid Jaskot, Jacek Kot, Tomasz Kulhaj, Adam Stypczyc (do 50′ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli Kacper Janiec (od 50′ na boisku), Szymon Miler (od 60′ na boisku).
Trenerem drużyny Sparta Zebrzydowa jest Paweł Wilk.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Kamil Ławrynowicz, Oskar Justynowicz, Urszula Klimek, Łukasz Hacia, Wiktor Kossakowski, Paweł Malarski, Dominik Markowski, Michał Mendocha, Michał Mularczyk, Krystian Ranecki, Szymon Tyczkowski.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Tomasz Zdanowicz.

Pozostałe wyniki meczy juniorów młodszych w 5 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Piast Zawidów – Łużyce Lubań 1:9 (0:4)
Eskadra Bolesławiec – Kwisa Świeradów Zdrój 7:0 (3:0)

W meczu 3 bramki dla Eskadry Bolesławiec strzelił Dawid Suduł, były piłkarz Czarnych Lwówek Śląski.
Bazalt Sulików – pauza

Juniorzy młodsi – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 5 kolejce sezonu 2017/2018

MIEJSCE DRUŻYNY MECZE PUNKTY WYGRANE REMISY PORAŻKI BRAMKI
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 5 15 5 0 0 36:1