Zawodnicy Czarnych Lwówek ponownie kibicowali Zagłębiu Lubin!

W dniu 24 września 2017 r. Zarząd Klubu LKS Czarni Lwówek Śl. zorganizował wyjazd na mecz ekstraklasy w Lubinie pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin i Sandecją Nowy Sącz.

Ponad 90 osób (zawodnicy i rodzice) kibicowało Zagłębiu Lubin. Wspólny wyjazd odbył się dwoma pojazdami autobusem i busem wynajętymi z PKS Bolesławiec. Wyjechaliśmy po godzinie 12.00 spod Stadionu Miejskiego w Lwówku Śląskim.

Mecz ten zaplanowany był na godzinę 15.30, my już na Stadionie w Lubinie byliśmy wcześniej około 14.30, ponieważ z inicjatywy naszego Zarządu Klubu młodzi adepci piłki nożnej LKS Czarnych Lwówek Śl. mieli zaszczyt udzielić asysty i wyprowadzić na ten mecz zawodników Zagłębia, Sandecji i sędziów.

Atmosfera na stadionie była gorąca. Zasiedliśmy na sektorze  A, gdzie z tunelu podziemnego wychodzą zawodnicy na mecz.

Dumni byliśmy z naszych dzieci widząc jak wychodzą na murawę boiska razem z piłkarzami i sędziami. Być może któryś z nich zagra na tym stadionie jako zawodnik? Pogoda tym razem dopisała no i ważne, że mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia 1-0.

Nikt z uczestników wyjazdu nie żałował, że pojechał na te mecz, a młodzi piłkarze LKS mieli możliwość po raz drugi zobaczyć stadion Zagłębia, zobaczyć na żywo zawodników Zagłębia i Sandecji. Uczestnicy asysty otrzymali na pamiątkę koszulki z logiem KGHM (w których udzielali asysty).

Podczas meczu nasze dzieci zdobywały autografy i selfie z zawodnikami Zagłębia (oblężenie przezywał Filip Starzyński pauzujący z uwagi na kontuzję) oraz Jakub Grabowski lepiej znany jako Quebonafide polski raper, hiphopowiec i autor tekstów.

Do Lwówka Śl. wróciliśmy około godziny 19.30. Pomimo późnej pory powrotu wszyscy byli zadowoleni.

Na sam koniec należy po dziękować Zarządowi naszego Klubu za zorganizowanie wyjazdu na mecz.

Pozdrawiam Marek Zatorski.

Fotki: Łukasz Suchecki, Kamil Michalak.

Polecam do zapoznania się artykuł z naszego wyjazdu na portalu lwowecki.info

Powiązana galeria: